Медичний директор «R-Clinic» Є. І. Глухов розповідає про важливість раннього старту реабілітації після інсульту, про значення індивідуальної програми.

Вдячна пацієнтка ділиться своїми враженнями про ефективні комплекси реабілітації після інсульту, інфаркту, травм та операцій, про умови відновлення.

Реабцентр «R-Clinic» у Кривому Розі (Дніпропетровська область) надає постояльцям сучасне приміщення та обладнання, необхідне для реабілітації.

Медичний центр соціального обслуговування та реабілітації пропонує своїм гостям найкращі умови перебування та найсучасніші методи мануальної терапії.

Позитивний відгук пацієнтки реабілітаційного центру про результативність та ефективність відновлювальної програми, про кваліфікований, чуйний персонал.

Лікувальний масаж в «R-Clinic» — це процедура, під час якої реабілітолог опрацьовує поперек, хребці та м'язові тканини спини, шиї та комірцевої зони.

Центр нейрореабілітації забезпечує транспортування лежачих хворих та осіб з інвалідністю з лікарні додому, з дому до стаціонару, на обстеження (підйом на поверх).

Відео демонструє заняття, які включає своєчасна реабілітація після інсульту — вправи на спеціальних тренажерах, що відновлюють м'язові тканини та дрібну моторику.

Своєчасний початок реабілітації, поважне обслуговування, збалансоване харчування та вправи на тренажерах приносять гарантований результат.

Відновлення опорно-рухового апарату після інсульту, інфаркту та інших тяжких захворювань надає «R-Clinic» Кривий Ріг.

Реновацію опорно-рухового апарату після інсульту, інфаркту та інших тяжких захворювань надає «R-Clinic» Черкаси.

Глухов Євгеній Ігорович

Глухов Євгеній Ігорович

медичний директор, лікар-невролог, мануальний терапевт

Реабілітолог із досвідом практичної роботи понад 10 років, випускник НМАПО ім. П.Л. Шупика, завідувач інсультного блоку у відділенні інтенсивної терапії, клінічний ординатор кафедри судової медицини.

 
Осовський Ігор Сергійович

Осовський Ігор Сергійович

старший реабілітолог з досвідом роботи понад 4 роки

Закінчив школу професійного масажу «Profmed». Спеціалізація реабілітація, масаж, ЛФК.

Білий Євгеній Ігорович

Білий Євгеній Ігорович

Масажист. Досвід роботи становить більше 6 років.

Випускник школи професійного масажу «Profmed». Працює у напрямках: класичний масаж, локальний масаж(масаж голови, шиї, шийно-комірцевої зони, спини, грудної клітини, живота, верхніх та нижніх кінцівок), лімфодренажний масаж, вакуумний масаж, дитячий масаж, медовий масаж, антицелюлітний масаж, лікувальний масаж, апаратний масаж. Креольський масаж бамбуковими паличками; Самурайський масаж бамбуковими віниками; Старослов’янський масаж ложками. (Свідоцтво: №ВН-122; №ВН-170; №ВН-178)
Базей Богдан Миколайович

Базей Богдан Миколайович

Фізичний терапевт, ерготерапевт, реабілітолог, мануальний терапевт.

Закінчив Уманський медичний коледж на кафедрі лікувальна справа, закінчив Вінницький Відкритий міжнародний інститут розвитку людини «Україна» на кафедрі фізична терапія, ерготерапевт Закінчив курс підвищення кваліфікації у професійній школі масажу «Profmed» за спеціалізацією Основи остеопатії, м’які техніки мануальної терапії, постізометрична релаксація, кінезотейпування. Має стаж та досвід роботи у сфері медичної реабілітації 5+ років
ПОТРІБНА ПОРАДА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ?

Замовте зворотний дзвінок зараз!

Ми зв’яжемося з Вами протягом 24 годин з моменту Вашого запиту