• UA
 • RU
 • Телефон:

  Пропустіть зал очікування!

  Зареєструйтесь онлайн перед приїздом.

  У нас є актуальні розклади, контактна інформація та можливість записуватись на прийом через Інтернет.

  Денний стаціонар в Одесі (Одеська область)

  Наш центр соціальної допомоги та реабілітації насамперед дбає про реалізацію найбільш ефективних оздоровчих програм, які максимально зручні підопічним. Денний стаціонар в Одесі (Одеська область) забезпечує лікування та відновлення з можливістю продовжувати звичний уклад повсякденного життя. Якщо немає необхідності безперервного, цілодобового спостереження та присутності поряд медиків, то така форма обслуговування є найбільш комфортною. Ті люди з особливими потребами, кому потрібна реабілітація після інсульту, інфаркту, перелому шийки стегна, ендопротезування, ЧМТ (черепно-мозкова травма), хірургічної операції та тривалого лікування хронічної патології, приходять на денний стаціонар вранці або вдень на кілька годин у зручний для них час, а після обіду чи ввечері повертаються додому. Такий розпорядок для багатьох дуже бажаний і надає найсприятливіший вплив на ослаблений недугою організм. Крім того, медичний центр дозволяє людям, які мають проблеми зі здоров’ям, перебуває в колі доброзичливих колег і повноцінно спілкуватися один з одним, що має велике значення для нормалізації емоційного та психологічного стану.

  Які важливі аспекти включає денний стаціонар (Одеса)?

  • Інфузійна терапія.
  • Збір анамнезу та реєстрація об’єктивних даних.
  • Лабораторні дослідження крові, мазків, цитології тканин.
  • Діагностика

  Реабілітаційні програми на денному стаціонарі

  З якими захворюваннями найчастіше звертаються на денний стаціонар?

  • Серцево-судинні патології. Інсульт, інфаркт, ішемічна хвороба серця та ТІА (транзиторна ішемічна атака) є смертельно небезпечними загостреннями, після яких необхідно ґрунтовно змінити спосіб життя. У рамках відвідувань денного стаціонару хворі проходять медикаментозний курс та повертають своєму тілу можливість нормально функціонувати. Цьому допомагає лікувальний масаж, вертебральні вправи для спини, хребта та кінцівок, гімнастика та посильна ЛФК (лікувальна фізкультура).
  • Цукровий діабет. Електрофорез та інші процедури, які надає фізіотерапевтичний кабінет. Збалансоване дієтичне харчування подається за графіком, який встановив ендокринолог.
  • Захворювання дихальної системи.
  • Варикозне розширення вен (варикоз).
  • Пієлонефрит, ниркова недостатність.
  • Недуги травної системи та ШКТ (шлунково-кишковий тракт).
  • Ревматизм.
  • Остеохондроз, сколіоз.
  • Відновлення після травм хребта та переломів.
  • Протрузії та міжхребцеві грижі.
  • Неврологічні хвороби (неврити, синкопи, безсоння, депресія, фрустрація, підвищена тривожність, фобії, розлади харчової поведінки).

  Індивідуальний підхід до кожного відвідувача денного стаціонару

  Основою успішного здійснення відновлювальних та терапевтичних програм, що реалізують невролог, терапевт, реабілітолог та травматолог, які практикують у центрі соціальної допомоги та реабілітації «R-Clinic», є персональне планування процедур по кожному окремому кейсу. Саме в такому випадку, коли анамнез досконало вивчений та складений найефективніший перелік оздоровчих заходів, патронажний догляд, лікувальний масаж, мануальна терапія та вправи дають необхідний результат.

  Інфузійна терапія на професійному рівні

  Крапельниця, ін’єкція (укол внутрішньом’язово та внутрішньовенно), які безболісно та акуратно виконує досвідчена медсестра, займають небагато часу. Однак після прийому медикаментів підопічний залишається під наглядом компетентних медиків та займається іншими лікувальними практиками.

  Хвороби бувають хронічного та гострого характеру, що має на увазі різні способи їх лікування. Коли у людини похилого віку, молодої або у середньої вікової групи українця чи українки трапляється раптовий напад, то потрібно негайно викликати професійних медиків. Швидка допомога вживе всіх необхідних заходів для збереження життя потерпілого і зробить усе, щоб згладити больовий синдром. Як правило, після цього підопічного доставляють до лікарні, у медичний центр або він залишається вдома і продовжує вже амбулаторне лікування. Нерідко виникає потреба проходити такі процедури, які доступні лише на денному стаціонарі. Що таке денний стаціонар? Насправді це центр соціальної допомоги та реабілітації з досить широким спектром доступних послуг, серед яких особливе місце займає відновлення після травм, переломів та різноманітних ускладнень, а також інфузійна терапія у виконанні досвідчених медсестер. Щоб розуміти різницю з повним стаціонарним розміщенням у клініці, потрібно звернути увагу на слово «денний». Пацієнт не проходить лікування, цілодобово перебуваючи під наглядом лікаря та доглядальниці, а приходить на терапевтичні заходи вдень. При цьому користувач денного стаціонару має навіть закріплене за ним ліжко або зручне крісло, в якому він може спокійно відпочити в перервах між процедурами. Можливий також варіант з харчуванням та транспортуванням з дому та додому. За великим рахунком денний стаціонар — це дуже зручна і набираюча популярність форма реабілітації після ускладнень, викликаних нападом серцево-судинної патології (інсульт, інфаркт), ЧМТ (черепно-мозкова травма), переломом шийки стегна, хірургічним втручанням у внутрішні органи.
  Насправді хвороб існує безліч, але всі вони зводяться до поступового або різкого погіршення загального самопочуття. Після того, як за допомогою сучасних діагностичних засобів вдається поставити точний діагноз, людину починають лікувати у спеціальному закладі. Кожен з них цілеспрямовано створювалося для зміцнення здоров’я відвідувачів певної вікової категорії або має відділення для певних типів патологій. Наприклад, що лікують на денному стаціонарі? За великим рахунком ця форма оздоровлення здатна підлаштовуватися під будь-які поточні потреби, але переважно денна форма обслуговування є медичним центром, де доступні реабілітація після інсульту, інфаркту, хірургічної операції, перелому шийки стегна, ЧМТ (черепно-мозкова травма) або відновлення життєво важливих функцій організму в рамках боротьби з хронічною або невиліковною недугою. Головним завданням, яке ставлять перед собою фахівці денного стаціонару, є прагнення повернути підопічним самостійність у повсякденних побутових та гігієнічних питаннях, а також підтримати когнітивні здібності мислення та мовні функції, адже без них неможлива об’єктивна соціальна адаптація. Особливо корисність денного стаціонару відноситься до літніх українців та українок, які насамперед зацікавлені у підтримувальній терапії. Люди з особливими потребами, які досягли поважних років, мають, як правило, комплексні проблеми зі здоров’ям. Окрім тих недуг, які у похилому віці характерні для ендокринної, травної та дихальної систем, у них «співіснують» захворювання периферичної нервової системи та ЦНС (центральна нервова система). Це так звані неврологічні патології, які активно усувають та стримують невролог, мануальний терапевт, реабілітолог, рефлексолог та професійний масажист.
  Для багатьох українців, які справді мають серйозні проблеми зі здоров’ям чи стурбовані самопочуттям своїх родичів, дуже важливо знати найпоширеніші розцінки та те, яка ціна послуг з реабілітації, що надає надійний медичний центр. Більшість відвідувачів денного стаціонару вартість цікавить найнижча, але при цьому кваліфікація, яку мають повною мірою невролог, мануальний терапевт, масажист, ерготерапевт, реабілітолог і рефлексотерапевт, має бути адекватною тому, щоб усі заходи щодо відновлення справді були результативними. Знайти таку клініку нескладно. Цінова політика будь-якого закладу, в якому українки та українці проходять терапевтичний курс, відповідає геополітичним, економічним та соціальним реаліям нашої держави. Тому розцінки скрізь приблизно однакові, але ціна залежить насамперед від того, наскільки інтенсивне лікування потрібне. Тому, якщо реабілітація після інсульту, інфаркту, перелому шийки стегна, ендопротезування, хірургічної операції або ЧМТ (черепно-мозкова травма) вимагає участі кількох фахівців та тривалого медикаментозного курсу, то вартість на денний стаціонар буде дещо вищою, ніж профілактична гімнастика та вертебральні вправи.
  Багато громадян не зовсім розуміють переваги та особливості денних заходів щодо зміцнення здоров’я та реновації життєво важливих функцій організму. Чим денний стаціонар відрізняється від звичайної поліклініки? Як правило, це клініка чи медичний центр, у якому практикують професійні медики — травматолог, реабілітолог, невролог, масажист, рефлексотерапевт, ерготерапевт та мануальний терапевт. На денному стаціонарі до відвідувача дуже уважно ставиться весь персонал — кваліфіковані спеціалісти та чергова медсестра. Саме вона реалізує всі найважливіші для оздоровлення маніпуляції, які має на увазі інфузійна терапія. Йдеться про медикаментозну терапію: своєчасний прийом ліків, призначених лікарем, а також уколи і крапельниці. Денний стаціонар дуже важливий, коли відбувається реабілітація після інсульту, інфаркту чи складної хірургічної операції. Насамперед цей стиль лікування дуже зручний ще щодо активних українців, які відносяться до вікової групи 65+. Це дуже зручний розпорядок дня — відвідувачі приходять вранці, приймають медикаменти та виконують процедури протягом дня, а після обіду чи ввечері вирушають додому.
  Денна форма реабілітації після інсульту, перелому шийки стегна, ЧМТ (черепно-мозкова травма), інфаркту чи хірургічного втручання у внутрішні органи стає дедалі популярнішим способом відновлення життєво важливих функцій серед людей похилого віку та молодших українців. Як відбувається лікування на денному стаціонарі? Дійсно, люди з особливими потребами, які досягли поважного віку, оцінили можливість ночувати вдома і приходити на процедури в надійну клініку або в комфортабельний медичний центр. Адже там професійна медсестра завжди готова виконати необхідні ін’єкції, уколи та крапельниці (інфузійна терапія). Таким чином, інфузії проходять протягом декількох годин, а потім пацієнт повертається додому. Якщо необхідний лікувальний масаж, його за графіком охоче виконає досвідчений масажист. Якщо опорний і руховий апарат не слухається свого власника після інсульту, вертебролог оздоровить хребет за допомогою спеціальних вправ, а мануальний терапевт поверне здібності до дрібної моторики. Дуже важливий аспект денного стаціонару полягає в тому, що людина поступово повертається в соціум після травми, а не переживає те, що трапилося наодинці, коли знаходиться вдома сама. Соціальна адаптація дозволяє відновити мову та покращує розумовий процес після пережитого потрясіння.
  Глухов Євгеній Ігорович

  Глухов Євгеній Ігорович

  медичний директор, лікар-невролог, мануальний терапевт

  Реабілітолог із досвідом практичної роботи понад 10 років, випускник НМАПО ім. П.Л. Шупика, завідувач інсультного блоку у відділенні інтенсивної терапії, клінічний ординатор кафедри судової медицини.

  Осовський Ігор Сергійович

  Осовський Ігор Сергійович

  старший реабілітолог з досвідом роботи понад 4 роки

  Закінчив школу професійного масажу «Profmed». Спеціалізація реабілітація, масаж, ЛФК.

  Білий Євгеній Ігорович

  Білий Євгеній Ігорович

  Масажист. Досвід роботи становить більше 6 років.

  Випускник школи професійного масажу «Profmed». Працює у напрямках: класичний масаж, локальний масаж(масаж голови, шиї, шийно-комірцевої зони, спини, грудної клітини, живота, верхніх та нижніх кінцівок), лімфодренажний масаж, вакуумний масаж, дитячий масаж, медовий масаж, антицелюлітний масаж, лікувальний масаж, апаратний масаж. Креольський масаж бамбуковими паличками; Самурайський масаж бамбуковими віниками; Старослов’янський масаж ложками. (Свідоцтво: №ВН-122; №ВН-170; №ВН-178)
  Базей Богдан Миколайович

  Базей Богдан Миколайович

  Фізичний терапевт, ерготерапевт, реабілітолог, мануальний терапевт.

  Закінчив Уманський медичний коледж на кафедрі лікувальна справа, закінчив Вінницький Відкритий міжнародний інститут розвитку людини «Україна» на кафедрі фізична терапія, ерготерапевт Закінчив курс підвищення кваліфікації у професійній школі масажу «Profmed» за спеціалізацією Основи остеопатії, м’які техніки мануальної терапії, постізометрична релаксація, кінезотейпування. Має стаж та досвід роботи у сфері медичної реабілітації 5+ років
  ПОТРІБНА ПОРАДА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ?

  Замовте зворотний дзвінок зараз!

  Ми зв’яжемося з Вами протягом 24 годин з моменту Вашого запиту