Вітаємо Вас на перших в Україні навчальних курсах з реабілітології, на базі клініки – R-clinic!

Наша клініка спеціалізується на нейрореабілітації, відновленню функцій опорно-рухового апарату, неврології, вертебрології, терапії, остеопатії, мануальної терапії, кінезіології функціональній діагностиці, тощо.

Навчальні програми
 • Курси Ціна
 • Курс комплексної реабілітації. Період навчання 4 тижні. 2 рази на тиждень. від 6000 грн

  Основи анатомії нервової системи. Види неврологічних розладів та неврологічного дефіциту. Принципи роботи з пацієнтами при різноманітних захворюваннях та травмах нервової системи. Біомеханіка. Кінезіологія. Основи

  травматології. Навчання роботі в кінезіологічній кабіні. Техніки, стратегія та індивідуальні плани реабілітації при відновленні функцій опорно-рухового апарату. Кожне заняття має теоретичну та практичну частину. Обов’язковий індивідуальний підхід в навчанні кожного курсанта. Унікальна можливість після закінчення курсу пройти тижневу практику у відділенні нейрореабілітації R-clinic!

 • Курс комплексної реабілітації. Період навчання 8 тижнів. 1 раз на тиждень. від 6000 грн

  Основи анатомії нервової системи. Види неврологічних розладів та неврологічного дефіциту.

  Принципи роботи з пацієнтами при різноманітних захворюваннях та травмах нервової системи.

  Біомеханіка. Кінезіологія. Основи травматології. Навчання роботі в кінезіологічній кабіні.

  Техніки, стратегія та індивідуальні плани реабілітації при відновленні функцій опорно-рухового апарату. Кожне заняття має теоретичну та практичну частину. Обов’язковий індивідуальний підхід в навчанні кожного курсанта.

  Унікальна можливість після закінчення курсу пройти тижневу практику у відділенні нейрореабілітації R-clinic!

 • Дводенний інтенсив по Юмейхо терапії від 5000 грн

  Дводенний інтенсив по Юмейхо терапії призначиний для початківців, а також практикуючих майстрів.

  Ви навчитесь:

  Візуальній діагностиці, загальному впливу  на все тіло, від лиця до п’яток. Допомагати пацієнтам різної вікової групи (від 12 до 65 років). Робити коррекцією сколеозу та працювати з коксо-артрозом, зменшити застій та набряки тканин, покращити рух м’язів. Знімати функціональні блоки в хребті, великих суглобах таким чином збільшувати об’єм руху.

  Також у програму включена Дінобікс гімнастика з плакатом великого розширення і методичними вказівками. Ціна майстер-класу становить 2500 грн. А для наших курсантів, що вже проходять навчання, чи колись у нас навчались діє постійна знижка 500 грн!!!

 • Курс дитячого масажу та гімнастики від 3000 грн

  Курс дитячого масажу та гімнастики допоможе молодим батькам, а також практикуючим спеціалістам  корегувати сон малюка, покращить його самопочуття та розвиток. Також навчимо вас проводити коррекцію при:

  Кривошиї

  Клишоногості

  Варусної або вальгусної деформації нижніх кінцівок.

  Дисплазії кульшових суглобів.

  Вивиху кульшового суглобу.

  А також в бонус розповімо про активність вагітних, породіллі та у післяпологовому періоді. + Комплекс вправ для повернення мами в початкові форми.

 • Курс мануальної вертебрології та суглобових маніпуляцій від 6000 грн

  Вступ: короткий курс анатомії: будова хребта( скільки відділів, хребців та функції, поняття функціональний блок)

  1. День шийний відділ

  – Трасти

  – Тракційний траст

  – М’яка мануальна терапія (концепція Маллігана)

  – ПІР

  Ротаційні тести, Компресійний тест Джексона, тест Спурлінга

  2.День грудний відділ

  • Трасти
  • М’яка мануальна терапія ( концепція Маллігана)
  • Тракція грудного відділу за Малліганом

  Тест Адамса(на прихований сколіоз), тест Вальсальви, тригерні точки.

  3.День попереково-крижовий відділ

  • Трасти
  • М’яка мануальна терапія (концепція Маллігана)
  • ПІР

  Тест «поперековий м’яз», тест Ласега, тест Гувера, зв’язкові тести, тест Патріка-Фабера, тригерні точки

  4.Суглоби (кульшоподібний, колінний, гомілковостопний, плечовий, ліктьовий, променево-зап’ястковий суглоб)

  • Трасти
  • М’яка мануальна терапія (концепція Маллігана)

  Тест захвата Томаса, Компресійний тест Noble, симптом Drehmann, тракційні м’язеві тести, тест комбінованого руху, тест Кодмана, тест гіперфлексії, варусної та вальгусної напруги, тест Боудена, тести на сухожилля.


Основи виконання реабілітаційних технік при різних захворюваннях.

Авторська навчальна програма розроблена головним лікарем R-clinic, разом з ведучими фізіотерапевтами, ерготерапевтами, реабілітологами, неврологами, вертебрологами, побудована на власному багаторічному досвіді роботи з стаціонарними та амбулаторними хворими.

Біомеханіка.
Основи з анатомії та фізіології людини.
Показання та протипоказання до виконання тих чи інших маніпуляцій.
Викладачі R-school виключно практикуючі лікарі.
Унікальна можливість проходження практики в реабілітаційному стаціонарі R-clinic разом з нашими реабілітологами.
2 сертифіката міжнародного класу

70% практики та 30% теорії це запорука 100% успішного навчання, щоб стати справжнім професіоналом своєї справи!

Курс комплексної реабілітації
Програма навчання призначена для тих, хто хоче опанувати практичні навички та теоретичні знання з нейрореабілітації, вивчення основних методик та технік роботи в цій галузі. Курс розрахований для людей з медичною освітою і без.
Якщо Ви прагнете:
 • освоїти техніки та методики нейрореабілітації
 • отримати унікальні знання і практичні навички у кращих практикуючих фахівців, з вищою медичною освітою, котрі працюють в галузі реабілітації в сучасному медичному центрі
 • працювати у медичному закладі, реабілітаційному відділенні, медико-соціальному центрі, масажному кабінеті, тощо
 • мати потрібну, актуальну, високооплачувану роботу, працювати у медичній сфері, допомагати пацієнтам на шляху до одужання
 • отримати нову професію, нові знання та навички
 • отримати нові знайомства та круг спілкування в медичній галузі

Термін навчання 4 чи 8 тижнів, 1 або 2 рази на тиждень, 68 академічних годин;

Заняття проводяться в будні, або в вихідні дні (на вибір);

Форма навчання: денна або вечірня (на вибір);

Варіанти навчання: груповий або індивідуальний (на вибір);

По закінченню курсу видається 2 сертифікати міжнародного зразка на 2-х мовах (українська та англійська).

 • Нейрореабілітація — галузь медичної реабілітації, яка направлена відновлення та одужання після захворювань, травм чи розладів нервової системи, та мінімізує або компенсує будь-які функціональні порушення внаслідок цього
 • Реабілітація - це комплекс заходів, спрямованих на відновлення здоров'я, функціональної складової і працездатності організму, порушених захворюваннями, травмами, фізичними, хімічними і соціальними факторами
 • Нейропластичність - це здатність мозку до реорганізації та адаптації до будь-яких умов впродовж усього життя. Нейропластичність відіграє головну роль у реабілітації та відновленні після травм головного мозку, інсульту, неврологічних розладів. Мозок має можливість до перебудови нейронних звʼязків, щоб компенсувати пошкоджені або втрачені функції, що дозволяє людям відновити функціональність та повноцінне життя
 • Кінезіологія це наука про рух людини, наукова і практична дисципліна, що вивчає м'язовий рух у всіх його проявах. Застосування кінезіології до людського організму включає: біомеханіку, ортопедію, психологію спорту, методи реабілітації, спорт і фізичні вправи
 • Біомеханіка - це наука про рухи тіла людини, що вивчає особливості пересування організму в просторі, визначає причини, що обумовлюють ці рухи, а також визначає рухові можливості організму
 • Мануальна вертебрологія - це галузь, що вивчає корекцію суглобів та комплексну мануальну терапію всіх відділів хребта та його будову і функціональні особливості. М'яка методика впливу на кожну окрему ділянку хребта з метою повернення природного положення хребців і відновлення рухливості хребта

Якщо Ви хочете опанувати нові здібності та нову професію з командою професіоналів, отримати змогу пройти практику в стаціонарі клініки з нейрореабілітації R-clinic, побачити на власні очі пацієнтів, та перейняти унікальний досвід, тоді ми чекаємо на тебе!

P.S. А ну і якщо ти масажист то тобі теж до нас)))

Термін навчання 4 чи 8 тижнів,
1 або 2 рази на тиждень,
68 академічних годин
Заняття проводяться в будні, або в вихідні дні (на вибір)
Форма навчання:
денна або вечірня (на вибір)
Варіанти навчання: груповий або індивідуальний (на вибір)
По закінченню курсу Видається 2 сертифікати міжнародного зразка на 2-х мовах (українська та англійська)
Для Вас

З курсами реабілітації в Одесі R-school ви опануєте техніки та методики реабілітації, нейрореабілітації, відновленню функцій опорно-рухового апарату, відновленню після інсультів та травм, Юмейхо терапії, мануальної терапії, вертебрології, кінезіології, анатомії людини, біомеханіки, роботі в кінезіологічній кабіні, тощо.

  Хочете отримати додаткову інформацію?
  Оформіть заявку і ми зв'яжемося з Вами найближчим часом  Як ми працюємо
  Відгуки та подяки
  Олександра
  Нарешті я навчилась робити масаж правильно та як професіонал! Дуже дякую R-school за великий обсяг отриманих знань та практичних навичок! Ви супер!)
  Артем
  Гарна школа, супер викладачі, все зрозуміло, 100 раз пояснять) все розкажуть, покажуть, поставлять правильно руки, ноги, та просто навчать танцювати біля масажного стола)))
  Наталя
  Дякую за унікальну можливість поспілкуватись з РЕАЛЬНИМИ лікарями, котрі можуть відповісти на будь-які запитання, та ще й навчити правильно все виконувати та не нашкодити нікому! Навчилась робити масаж з легкістю дякуючи викладачам R-school!!!
  Роман
  Окремо дякую своєму викладачу Роману Сергійовичу!!! Теска - ти найкращий!!!))) Дякую вам за вашу працю та відданість! Тепер я масажист і справжній профі!)))
  Андрій
  Спасибі велике за знання котрі я отримав в R-school! Спасибі Вам Євгеній Ігорович, що завжди приділяли багато уваги до дрібниць і все пояснювали! Дуже вдячний, що потрапив саме сюди, тому, що тепер я можу допомогати людям та своїй сім'ї!

  Найпоширеніші питання:
  Як записатись на курс?
  Ви залишаєте заявку на сайті і наші менеджери зв'язуються з вами. Або звоніть за номером. 38 (067) 400-88-78 де Вас також детально проконсультують.
  Що брати на перше зайняття?
  Змінний одяг, взуття, рушник, антисептик. Ручки, блокноти, літературу ми надаємо.
  Кількість учнів в групі?
  Від 2х до 10, групи малокомплектні для комфортного навчання.
  Що повинно бути в аптечці у масажиста?
  Аміак, хлогексидин, препарати для підвищення/пониження артеріального тиску, спазмолітики та анальгетики, спирт, фукарцин, пластир, бинт.
  Працевлаштування після курсу?
  Після закінчення курсу є унікальна можливість приймати участь в конкурсі на працевлаштування в один з стаціонарів з нейрореабілітації R-clinic.
  Чим ми кращі(відрізняємось) за інших?
  R-school це перша та єдина школа на базі приватної клініки, ми практикуючі лікарі, реабілітологи, ми практикуючі масажисти, клінічні ординатори, за плечима понад 1500 успішно відновлених пацієнтів, ми постійно навчаємось та навчаємо!)
  Я отримаю після курсу Сертифікат та як і де я зможу його використовувати?
  Використовувати наш сертифікат можна будь де, але якщо ви плануєте працювати в державній лікарні то до нього треба буде ще додати диплом про середню спеціальну медичну освіту (медичний коледж).
  Чи можу я працювати реабілітологом без мед.освіти?
  Після закінчення курсів R-school - так!
  Чи варто записуватись на курс, якщо в мене низький рівень фізичної підготовки?
  Реабілітологу не потрібна сила, йому потрібні знання з ергономіки рухів, та вміння працювати з власною масою тіла! Ми навчимо Вас)

  Курси реабілітологів R-school

  З школою професійного масажу та реабілітації в Одесі R-school ви опануєте техніки класичного масажу, локального масажу, лікувального масажу, масажу спини, масажу шийно-комірової зони, масажу грудної клітини,  масажу верхніх та нижніх кінцівок, масажу шийно-комірової зони, лімфодренажного масажу, реабілітації, нейрореабілітації, відновленню функцій опорно-рухового апарату, Юмейхо терапії, мануальної терапії, м’яким мануальним технікам.