ПослугаЦіна грн

Консультація лікаря невролога

500

Консультація вертебролога

500

Консультація терапевта

500

Повторна консультація лікаря

400

ЕКГ

200

Лікувальний масаж

600

Лікувальний масаж (курс 10 сеансів)

5000

Сеанс кінезітерапії на дошці Євмінова

500

Сеанс кінезітерапії на дошці Євмінова (курс 10 занять)

4000

Сеанс у реабілітаційній кінезіоклітці

600

Сеанс у реабілітаційній кінезіоклітці (курс 10 занять)

5000

Паравертебральна блокада

750

Паравертебральна блокада з медикаментами

1300

Внутрішньовенна крапельниця

300

Внутрішньовенна ін'єкція

200

Внутрішньом'язовий укол

100

Сеанс мануальної терапії

900

Сеанс мануальної терапії конкретного відділу хребта

400

Електрофорез без медикаментів

400

Електрофорез без медикаментів (курс 10 сеансів)

3000

Магнітотерапія

300

Магнітотерапія (курс 10 сеансів)

2000

Кінезіотейпування

700

Зняття тейпів

безкоштовно

Наші послуги:
Денний стаціонар
Детальніше
Неврологія
Детальніше
Терапія
Детальніше
Реабілітація
Детальніше
Дитяча реабілітація
Детальніше
Діагностика
Детальніше
Вертебрологія
Детальніше
Фізіотерапія
Детальніше
Переваги амбулаторії
1. Комплексне надання лікувальних послуг
Основна місія «R-Clinic» полягає у реабілітації та соціальному обслуговуванні громадян, які відчувають гостру потребу у комплексному відновленні ослаблених органів чи всього організму. Невролог та мануальний терапевт роблять для цього все можливе, використовуючи доступні техніки з лікувальний масаж, фізіотерапію, ЛФК, вправи на вертебральних тренажерах та багато іншого. Неврологічні недуги, серцево-судинні патології, травми та переломи необхідно усувати і стримувати в комплексі — лише діючи спільно, планомірна реабілітація та медикаментозна терапія зроблять очікуваний ефект.
Амбулаторія — фахівці якої спеціалізуються на негайному наданні неврологічної та терапевтичної допомоги пацієнтам. У процесі лікування використовуються як класичні, і нові методи реабілітації. Ключова мета лікарів — надання якісних медичних послуг, що базуються на індивідуальному підході до кожного пацієнта. Амбулаторія оснащена сучасним медичним обладнанням, яке допомагає швидше відновлюватись пацієнтам з неврологічними захворюваннями різного генезу.
2. Лікарі працюють з пацієнтами будь-якої статі та віку
Центр соціальної допомоги та реабілітації громадян R-Clinic приймає у своїх благодатних стінах абсолютно всіх підопічних, яким потрібне відновлення самостійності, втраченої у зв'язку з травмою або хворобою. Відвідувачам також є усунення органічних дисфункцій, які перешкоджають самообслуговування у повсякденному побуті та гігієні. Зрозуміло, неврологічні захворювання, загострення серцево-судинних патологій (інсульт, інфаркт) та перелом шийки стегна значно частіше трапляються з українцями вікової категорії 65+. Проте молодь та громадяни середнього віку цілком можуть розраховувати на нашу кваліфіковану допомогу.
Замовити дзвінок
3. Ключова мета — максимально повне відновлення порушених функцій організму
Внаслідок хронічних та гострих захворювань, сильних потрясінь патогенного характеру, а також через переломи, забиття та травми у більшості наших підопічних порушені життєво важливі функції організму. Вся команда центру реабілітації та соціальної допомоги «R-Clinic» — невролог, мануальний терапевт, реабілітолог, масажист, рефлексотерапевт, ерготерапевт та медсестра — спрямують свої зусилля на швидке та максимальне відновлення нормальної життєдіяльності. Для цих цілей застосовуються лікувальний масаж, мануальна терапія, ЛФК (лікувальна фізкультура) та фізіотерапія, що покращує роботу всіх органів.
4. Курс лікування призначається індивідуально для кожного пацієнта
Запорукою успіху та результативності реабілітаційних програм, які ефективно реалізує центр соціальної допомоги «R-Clinic», безперечно є індивідуальний підхід до кожного підопічного. Фахівець скрупульозно вивчає анамнез ослабленого громадянина чи громадянки. На основі актуальних аналізів та ретельного огляду реабілітолог робить оптимальне призначення саме тих процедур, які вже після кількох сеансів здатні принести помітні результати. Під час гімнастики та вправ на вертебральному тренажері терапевт уважно спостерігає за процесом, коригуючи перебіг занять для досягнення очікуваного ефекту.
Замовити дзвінок

«Наша команда висококваліфікованих лікарів»

Глухов Євгеній Ігорович

Глухов Євгеній Ігорович

медичний директор, лікар-невролог, мануальний терапевт

Реабілітолог із досвідом практичної роботи понад 10 років, випускник НМАПО ім. П.Л. Шупика, завідувач інсультного блоку у відділенні інтенсивної терапії, клінічний ординатор кафедри судової медицини.

Осовський Ігор Сергійович

Осовський Ігор Сергійович

старший реабілітолог з досвідом роботи понад 4 роки

Закінчив школу професійного масажу «Profmed». Спеціалізація реабілітація, масаж, ЛФК.

Білий Євгеній Ігорович

Білий Євгеній Ігорович

Масажист. Досвід роботи становить більше 6 років.

Випускник школи професійного масажу «Profmed». Працює у напрямках: класичний масаж, локальний масаж(масаж голови, шиї, шийно-комірцевої зони, спини, грудної клітини, живота, верхніх та нижніх кінцівок), лімфодренажний масаж, вакуумний масаж, дитячий масаж, медовий масаж, антицелюлітний масаж, лікувальний масаж, апаратний масаж. Креольський масаж бамбуковими паличками; Самурайський масаж бамбуковими віниками; Старослов’янський масаж ложками. (Свідоцтво: №ВН-122; №ВН-170; №ВН-178)
Базей Богдан Миколайович

Базей Богдан Миколайович

Фізичний терапевт, ерготерапевт, реабілітолог, мануальний терапевт.

Закінчив Уманський медичний коледж на кафедрі лікувальна справа, закінчив Вінницький Відкритий міжнародний інститут розвитку людини «Україна» на кафедрі фізична терапія, ерготерапевт Закінчив курс підвищення кваліфікації у професійній школі масажу «Profmed» за спеціалізацією Основи остеопатії, м’які техніки мануальної терапії, постізометрична релаксація, кінезотейпування. Має стаж та досвід роботи у сфері медичної реабілітації 5+ років
Прийом та консультації в амбулаторії
В амбулаторії допомогу можуть отримати всі пацієнти — незалежно від статі та віку. Лікарі працюють над тим, щоб забезпечити пацієнтам якнайшвидше відновлення порушених функцій організму. Клініка займається такими напрямками:

• Лікування захворювань нервової системи — завдяки новітнім досягненням сучасної медицини лікарі мають можливість використовувати інструменти високоточної діагностики та новітні методи лікування. Неврологи та терапевти амбулаторії також успішно займаються лікуванням так званих «хвороб сучасної цивілізації» — синдромом хронічної втоми, стресу та неврозів.

• Лікування суглобів — застосовуючи метод фізіотерапії, лікарі можуть вибірково впливати на конкретне вогнище захворювання. Це вибірковий і м'який вплив, який не має побічних ефектів — і при цьому дозволяє досягти якісних результатів за короткий проміжок часу.

«Про нашу Клініку»

Переваги та унікальність центру соціальної допомоги та реабілітації «R-Clinic» полягають у потужному колективі відповідальних фахівців, що завжди готові прийти на допомогу тим, хто потребує підтримки, і в тому душевному ставленні до кожного підопічного, яке гарантує індивідуальний підхід у будь-якому кейсі, та персональну опіку. у рамках оздоровлення. Турбота про кожного, хто довірив на свій ослаблений травмою чи недугою організм, стає для нас базовою повсякденністю, яка здійснює терапевтичний ефект та результативність ретельно продуманих реабілітаційних програм. Фізіотерапія, ЛФК та ​​лікувальний масаж допомагають відновити роботу травмованих кінцівок, повертають хребту здатність бути опорою для всіх органів. Проходження відновлювального періоду, патронажна опіка під час амбулаторного оздоровлення зусиллями кваліфікованих співробітників нашої клініки забезпечують психоемоційну рівновагу та когнітивну реновацію для всіх підопічних незалежно від віку та складності підтвердженого діагнозу.
МЕТА РЕАБІЛІТАЦІЇ

• Збільшення сили м'язів уражених кінцівок.

• Навчання руховим навичкам у ліжку.

• Переведення тіла з положення лежачи в положенні сидячи.

• Навчання утримання рівноваги у сидячому положенні.

• Зміна положення сидячи в положенні стоячи.

• Навчання утримання рівноваги у положенні стоячи.

• Адаптація до подолання бар'єрів середовища.

• Поліпшення дрібної моторики.

• Вдосконалення навичок самообслуговування.

ПОТРІБНА ПОРАДА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ?

Замовте зворотний дзвінок зараз!

Ми зв’яжемося з Вами протягом 24 годин з моменту Вашого запиту