Наші послуги:
Денний стаціонар
Детальніше
Неврологія
Детальніше
Терапія
Детальніше
Реабілітація
Детальніше
Дитяча реабілітація
Детальніше
Діагностика
Детальніше
Вертебрологія
Детальніше
Фізіотерапія
Детальніше
Послуги УЗД в амбулаторії «R-Clinic»
Послуга УЗД — це неінвазивне дослідження внутрішніх органів пацієнта за допомогою хвиль ультразвуку. Метод являє собою незамінний у сучасній медицині та найбільш точний спосіб дізнатися про патологію на ранній стадії її розвитку. Рання діагностика, у свою чергу, дозволяє зробити своєчасні та дієві заходи: зупинити прогресію або вилікувати захворювання. Медичний центр «R-Clinic», денний стаціонар та амбулаторія запрошують пройти обстеження на високоточному та сучасному обладнанні. Ефективність УЗД (ультразвукове дослідження чи сонографія) підтверджено протягом 70 років успішного використання у світовій медицині. В амбулаторії «R-Clinic» найбільш доступні ціни на УЗД та інші оздоровчі послуги у місті Одеса.
Переглянути ціни
Переваги амбулаторії
1. Комплексне надання лікувальних послуг
Основна місія «R-Clinic» полягає у реабілітації та соціальному обслуговуванні громадян, які відчувають гостру потребу у комплексному відновленні ослаблених органів чи всього організму. Невролог та мануальний терапевт роблять для цього все можливе, використовуючи доступні техніки з лікувальний масаж, фізіотерапію, ЛФК, вправи на вертебральних тренажерах та багато іншого. Неврологічні недуги, серцево-судинні патології, травми та переломи необхідно усувати і стримувати в комплексі — лише діючи спільно, планомірна реабілітація та медикаментозна терапія зроблять очікуваний ефект.
Амбулаторія — фахівці якої спеціалізуються на негайному наданні неврологічної та терапевтичної допомоги пацієнтам. У процесі лікування використовуються як класичні, і нові методи реабілітації. Ключова мета лікарів — надання якісних медичних послуг, що базуються на індивідуальному підході до кожного пацієнта. Амбулаторія оснащена сучасним медичним обладнанням, яке допомагає швидше відновлюватись пацієнтам з неврологічними захворюваннями різного генезу.
2. Лікарі працюють з пацієнтами будь-якої статі та віку
Центр соціальної допомоги та реабілітації громадян R-Clinic приймає у своїх благодатних стінах абсолютно всіх підопічних, яким потрібне відновлення самостійності, втраченої у зв'язку з травмою або хворобою. Відвідувачам також є усунення органічних дисфункцій, які перешкоджають самообслуговування у повсякденному побуті та гігієні. Зрозуміло, неврологічні захворювання, загострення серцево-судинних патологій (інсульт, інфаркт) та перелом шийки стегна значно частіше трапляються з українцями вікової категорії 65+. Проте молодь та громадяни середнього віку цілком можуть розраховувати на нашу кваліфіковану допомогу.
Замовити дзвінок
3. Ключова мета — максимально повне відновлення порушених функцій організму
Внаслідок хронічних та гострих захворювань, сильних потрясінь патогенного характеру, а також через переломи, забиття та травми у більшості наших підопічних порушені життєво важливі функції організму. Вся команда центру реабілітації та соціальної допомоги «R-Clinic» — невролог, мануальний терапевт, реабілітолог, масажист, рефлексотерапевт, ерготерапевт та медсестра — спрямують свої зусилля на швидке та максимальне відновлення нормальної життєдіяльності. Для цих цілей застосовуються лікувальний масаж, мануальна терапія, ЛФК (лікувальна фізкультура) та фізіотерапія, що покращує роботу всіх органів.
4. Курс лікування призначається індивідуально для кожного пацієнта
Запорукою успіху та результативності реабілітаційних програм, які ефективно реалізує центр соціальної допомоги «R-Clinic», безперечно є індивідуальний підхід до кожного підопічного. Фахівець скрупульозно вивчає анамнез ослабленого громадянина чи громадянки. На основі актуальних аналізів та ретельного огляду реабілітолог робить оптимальне призначення саме тих процедур, які вже після кількох сеансів здатні принести помітні результати. Під час гімнастики та вправ на вертебральному тренажері терапевт уважно спостерігає за процесом, коригуючи перебіг занять для досягнення очікуваного ефекту.
Замовити дзвінок

«Наша команда висококваліфікованих лікарів»

Глухов Євгеній Ігорович

Глухов Євгеній Ігорович

медичний директор, лікар-невролог, мануальний терапевт

Реабілітолог із досвідом практичної роботи понад 10 років, випускник НМАПО ім. П.Л. Шупика, завідувач інсультного блоку у відділенні інтенсивної терапії, клінічний ординатор кафедри судової медицини.

Осовський Ігор Сергійович

Осовський Ігор Сергійович

старший реабілітолог з досвідом роботи понад 4 роки

Закінчив школу професійного масажу «Profmed». Спеціалізація реабілітація, масаж, ЛФК.

Білий Євгеній Ігорович

Білий Євгеній Ігорович

Масажист. Досвід роботи становить більше 6 років.

Випускник школи професійного масажу «Profmed». Працює у напрямках: класичний масаж, локальний масаж(масаж голови, шиї, шийно-комірцевої зони, спини, грудної клітини, живота, верхніх та нижніх кінцівок), лімфодренажний масаж, вакуумний масаж, дитячий масаж, медовий масаж, антицелюлітний масаж, лікувальний масаж, апаратний масаж. Креольський масаж бамбуковими паличками; Самурайський масаж бамбуковими віниками; Старослов’янський масаж ложками. (Свідоцтво: №ВН-122; №ВН-170; №ВН-178)
Базей Богдан Миколайович

Базей Богдан Миколайович

Фізичний терапевт, ерготерапевт, реабілітолог, мануальний терапевт.

Закінчив Уманський медичний коледж на кафедрі лікувальна справа, закінчив Вінницький Відкритий міжнародний інститут розвитку людини «Україна» на кафедрі фізична терапія, ерготерапевт Закінчив курс підвищення кваліфікації у професійній школі масажу «Profmed» за спеціалізацією Основи остеопатії, м’які техніки мануальної терапії, постізометрична релаксація, кінезотейпування. Має стаж та досвід роботи у сфері медичної реабілітації 5+ років
Прийом та консультації в амбулаторії
В амбулаторії допомогу можуть отримати всі пацієнти — незалежно від статі та віку. Лікарі працюють над тим, щоб забезпечити пацієнтам якнайшвидше відновлення порушених функцій організму. Клініка займається такими напрямками:

• Лікування захворювань нервової системи — завдяки новітнім досягненням сучасної медицини лікарі мають можливість використовувати інструменти високоточної діагностики та новітні методи лікування. Неврологи та терапевти амбулаторії також успішно займаються лікуванням так званих «хвороб сучасної цивілізації» — синдромом хронічної втоми, стресу та неврозів.

• Лікування суглобів — застосовуючи метод фізіотерапії, лікарі можуть вибірково впливати на конкретне вогнище захворювання. Це вибірковий і м'який вплив, який не має побічних ефектів — і при цьому дозволяє досягти якісних результатів за короткий проміжок часу.

«Про нашу Клініку»

Переваги та унікальність центру соціальної допомоги та реабілітації «R-Clinic» полягають у потужному колективі відповідальних фахівців, що завжди готові прийти на допомогу тим, хто потребує підтримки, і в тому душевному ставленні до кожного підопічного, яке гарантує індивідуальний підхід у будь-якому кейсі, та персональну опіку. у рамках оздоровлення. Турбота про кожного, хто довірив на свій ослаблений травмою чи недугою організм, стає для нас базовою повсякденністю, яка здійснює терапевтичний ефект та результативність ретельно продуманих реабілітаційних програм. Фізіотерапія, ЛФК та ​​лікувальний масаж допомагають відновити роботу травмованих кінцівок, повертають хребту здатність бути опорою для всіх органів. Проходження відновлювального періоду, патронажна опіка під час амбулаторного оздоровлення зусиллями кваліфікованих співробітників нашої клініки забезпечують психоемоційну рівновагу та когнітивну реновацію для всіх підопічних незалежно від віку та складності підтвердженого діагнозу.
МЕТА РЕАБІЛІТАЦІЇ

• Збільшення сили м'язів уражених кінцівок.

• Навчання руховим навичкам у ліжку.

• Переведення тіла з положення лежачи в положенні сидячи.

• Навчання утримання рівноваги у сидячому положенні.

• Зміна положення сидячи в положенні стоячи.

• Навчання утримання рівноваги у положенні стоячи.

• Адаптація до подолання бар'єрів середовища.

• Поліпшення дрібної моторики.

• Вдосконалення навичок самообслуговування.

ПОТРІБНА ПОРАДА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ?

Замовте зворотний дзвінок зараз!

Ми зв’яжемося з Вами протягом 24 годин з моменту Вашого запиту

  ПослугаЦіна грн

  Консультація лікаря невролога

  500

  Консультація вертебролога

  500

  Консультація терапевта

  500

  Повторна консультація лікаря

  300

  ЕКГ

  200

  Лікувальний масаж

  600

  Лікувальний масаж (курс 10 сеансів)

  5000

  Сеанс кінезітерапії на дошці Євмінова

  500

  Сеанс кінезітерапії на дошці Євмінова (курс 10 занять)

  4000

  Сеанс у реабілітаційній кінезіоклітці

  600

  Сеанс у реабілітаційній кінезіоклітці (курс 10 занять)

  5000

  Паравертебральна блокада

  750

  Паравертебральна блокада з медикаментами

  1300

  Внутрішньовенна крапельниця

  300/година/+100 за к. н. годину

  Внутрішньовенна ін'єкція

  200

  Внутрішньом'язовий укол

  100

  Сеанс мануальної терапії

  900

  Сеанс мануальної терапії конкретного відділу хребта

  400

  Електрофорез з медикаментами

  400

  Електрофорез з медикаментами (курс 10 сеансів)

  3000

  Магнітотерапія

  300

  Магнітотерапія (курс 10 сеансів)

  2000

  Кінезіотейпування

  300/зона

  Зняття тейпів

  безкоштовно

  Сеанс комплексної реабілітації

  900

  Суха голка «DRY NEEDLING»

  200/зона

  ЕКГ (з розшифровуванням лікаря)

  350

  УЗДЦіна грн

  УЗД щитовидної залози

  500

  УЗД нирок та сечового міхура

  600

  УЗД органів черевної порожнини (печінка, жовчний міхур, підшлункова залоза, селезінка)

  650

  УЗД м'яких тканин

  400

  УЗД молочних залоз

  500

  УЗД грудних залоз у чоловіків

  500

  УЗД малого тазу (трансабдомінальне, трансвагінальне)

  600

  УЗД передміхурової залози трансабдомінальне та трансректальне (передміхурова залоза, насінні бульбашки, визначення об'єму залишкової сечі)

  600

  УЗД скорочувальної здатності жовчного міхура

  400

  УЗД вагітності до 11 тижнів

  600

  УЗД вагітності до 11 тижнів (2 плоди)

  600

  Повторне дослідження одного органу

  350

  Цервікометрія

  350

  УЗД шийних лімфовузлів (обидві сторони)

  350

  УЗД пахвових лімфовузлів (обидві сторони)

  350

  УЗД пахових лімфовузлів (обидві сторони)

  350

  УЗД слинних залоз

  350

  УЗД плевральної порожнини

  300

  УЗД сечового міхура

  400

  УЗД нирок

  400

  Фолікулометрія

  300

  УЗД серця

  700

  УЗД надниркових залоз

  300

  Послуги в Черкасах та Кривому РозіЦіна грн

  Комплексна реабілітація

  15000

  Масаж/гімнастика/лфк

  9000

  10 денний курс м/г

  5000

  Електрофорез (одна процедура)

  400

  Інфузія (доба)

  500

  Прихідний клієнт реабілітаційний (з обідом)

  600

  Парафін/азокерид (одна процедура окремо від комплексу)

  350