Зареєструйтесь онлайн перед приїздом

Ми з нетерпінням чекаємо на можливість вітати Вас у клініці!

Вся додаткова інформація в реєстратурі – зверніться на ресепшн
Крок 1

Крок 1

Реєстрація (телефон/інтернет) та запис на прийом

Крок 2

Крок 2

Визначаємо відповідну Вам тривалість візиту

Крок 3

Крок 3

Зверніться до лікаря відразу після приїзду

Запис до лікаря

У медичному центрі R-Clinic ви можете записатися до лікаря в Одесі в режимі онлайн, щоб не витрачати час на поїздку та не стояти в черзі, особливо в період пандемії коронавірусу.

Електронний запис до лікаря: оформлення

Виконати запис для подальшого відвідування та консультації з лікарем дуже просто:

 • спочатку необхідно зареєструватися на нашому офіційному сайті;
 • потім вибрати потрібну спеціалізацію лікаря;
 • вибрати дату та час візиту з доступних варіантів;
 • заповнити форму заявки (адреса електронної пошти, номер телефону для зв’язку, ПІБ та короткий опис проблем зі здоров’ям);
 • далі реєстратор передзвонить пацієнтові для перевірки інформації та надсилає йому на електронну пошту або смартфон повідомлення про підтвердження прийому;
 • наприкінці процедури оформлення заявки здійснюється оплата виставленого рахунку.

Це можна зробити в будь-який зручний для вас час (24 години на добу, 7 днів на тиждень). Система запису до лікаря проста, інтуїтивно зрозуміла і дозволяє користуватися нею навіть літнім людям. Таким чином можна записати до лікаря не тільки саму себе, але й неповнолітню дитину або непрацездатну людину.

Ви також можете записатися на прийом до лікаря за вказаними на сайті номерами. телефонів. Критерієм, що обґрунтовує терміновий візит до фахівця того ж звітного дня, є стан здоров’я пацієнта. Тільки лікар, а не особа, що реєструє дзвінки, приймає рішення про те, чи необхідно за медичними показаннями прийняти хворого в день звернення за допомогою. Реєстраційний співробітник не надає медичних послуг, тому він не має права самостійно приймати рішення з цього приводу.

Як записатися онлайн до лікаря терапевта

Якщо етіологія захворювання неясна, і ви не знаєте якого вузькопрофільного фахівця звертатися зі своїми симптомами, рекомендується спочатку записатися до терапевта. Терапевт – це спеціаліст загальної медицини, який займається лікуванням широкого спектру хвороб, пов’язаних із усіма органами людського організму. Він має всебічну спеціалізацію, а отже, великі знання щодо фізіології та системних захворювань у таких галузях, як:

 • кардіологія;
 • гастроентерологія;
 • ендокринологія;
 • урологія;
 • пульмонологія;
 • психіатрія;
 • неврологія;
 • ортопедія;
 • гінекологія та акушерство;
 • дерматологія;
 • ларингологія;
 • офтальмологія та ін.

Лікар на підставі обстеження та оцінки стану хворого робить висновок про необхідність подальшої консультації та продовження лікування у вибраній галузі медицини. Записатися до терапевта можна онлайн або у телефонному режимі.

Переваги запису до лікаря через Інтернет

Запис в електронному вигляді дає можливість переадресувати з

Вартість консультації лікаря варіюється в залежності від складності анамнезу
Глухов Євгеній Ігорович

Глухов Євгеній Ігорович

медичний директор, лікар-невролог, мануальний терапевт

Реабілітолог із досвідом практичної роботи понад 10 років, випускник НМАПО ім. П.Л. Шупика, завідувач інсультного блоку у відділенні інтенсивної терапії, клінічний ординатор кафедри судової медицини.

Осовський Ігор Сергійович

Осовський Ігор Сергійович

старший реабілітолог з досвідом роботи понад 4 роки

Закінчив школу професійного масажу «Profmed». Спеціалізація реабілітація, масаж, ЛФК.

Білий Євгеній Ігорович

Білий Євгеній Ігорович

Масажист. Досвід роботи становить більше 6 років.

Випускник школи професійного масажу «Profmed». Працює у напрямках: класичний масаж, локальний масаж(масаж голови, шиї, шийно-комірцевої зони, спини, грудної клітини, живота, верхніх та нижніх кінцівок), лімфодренажний масаж, вакуумний масаж, дитячий масаж, медовий масаж, антицелюлітний масаж, лікувальний масаж, апаратний масаж. Креольський масаж бамбуковими паличками; Самурайський масаж бамбуковими віниками; Старослов’янський масаж ложками. (Свідоцтво: №ВН-122; №ВН-170; №ВН-178)
Базей Богдан Миколайович

Базей Богдан Миколайович

Фізичний терапевт, ерготерапевт, реабілітолог, мануальний терапевт.

Закінчив Уманський медичний коледж на кафедрі лікувальна справа, закінчив Вінницький Відкритий міжнародний інститут розвитку людини «Україна» на кафедрі фізична терапія, ерготерапевт Закінчив курс підвищення кваліфікації у професійній школі масажу «Profmed» за спеціалізацією Основи остеопатії, м’які техніки мануальної терапії, постізометрична релаксація, кінезотейпування. Має стаж та досвід роботи у сфері медичної реабілітації 5+ років