Пропустіть зал очікування!

Зареєструйтесь онлайн перед приїздом.

У нас є актуальні розклади, контактна інформація та можливість записуватись на прийом через Інтернет.

Відновлення життєво важливих функцій організму в «R-Clinic»

У нашому місті ефективні реабілітаційні послуги надає медичний центр з нейрореабілітації «R-Clinic».

Доступна реабілітація:

 • Після інсульту.
 • Після інфаркту.
 • Після перелому шийки стегна.
 • Після оперативного лікування.
 • Після ендопротезування.
 • Після черепно-мозкової травми.
 • Після тяжко перенесених захворювань.

А також:

 • Ортопедична реабілітаці;
 • Реабілітація при дифузній м’язовій атрофії;
 • Відновлення функцій опорно-рухового апарату.
Лікар невролог, фізіотерапевт, ерготерапевт, призначать максимально ефективні процедури, які разом із медикаментозним лікуванням незмінно позитивно вплинуть на процес реабілітації. У реалізації відновлювального комплексу допоможуть мануальний терапевт, ортопед, професійний масажист, фізіотерапевт, реабілітолог та травматолог. Фізіотерапія, лікувальний масаж та призначені вправи ЛФК (лікувальна фізкультура) максимально спрямують оздоровчу програму до позитивного результату.

Що очікує наших підопічних у клініці?

 • Збільшення сили м’язів уражених кінцівок;
 • Навчання руховим навичкам у ліжку;
 • Переведення тіла з положення лежачи в положення сидячи;
 • Навчання утриманню рівноваги у сидячому положенні;
 • Зміна положення сидячи в положення стоячи;
 • Навчання утримання рівноваги у положенні стоячи;
 • Адаптація до подолання бар’єрів середовища;
 • Поліпшення дрібної моторики;
 • Вдосконалення навичок самообслуговування.
Хронічні захворювання та загострення патологій часто призводять до серйозних органічних дисфункцій. Перестає адекватно працювати опорний та руховий апарат, важко обходитися без допомоги рідних та близьких. Часто треба звертатись до патронажної опіки. Ослаблене самопочуття обтяжує і постраждалого, і його сім’ю. Усі вони усвідомлюють, що так продовжуватися не повинно. Необхідно вживати дієвих заходів та відновлювати організм хворого, який ослаблений після травми чи операції. У такій ситуації хвора людина та її рідні запитують — де доступна ефективна реабілітація в регіоні Одеська область та місто Одеса? Медичний центр «R-Clinic» допоможе повернути нормальний функціонал верхнім та нижнім кінцівкам, а також допоможе зміцненню імунної та нервової систем. Реабілітація після нападів серцево-судинної недуги (інсульт, інфаркт), переломів хребта та шийки стегна, ЧМТ (черепно-мозкова травма), інших травм та хірургічного втручання у внутрішні органи потребує комплексних заходів, на яких спеціалізуються співробітники клініки. терапевт, масажист, рефлексотерапевт та ерготерапевт. Завдяки прискоренню регенерації тканин, яке підтримують фізіотерапія (електрофорез, електростимуляція та інші методи) та лікування медикаментами, а також комплексу вправ ЛФК (лікувальна фізична культура) та гімнастиці, підопічні стають активнішими та незабаром виявляють самостійність у побутових та гігієнічних питаннях.
Насправді відновлення після інсульту, ТІА (транзиторна ішемічна атака), крововиливу в мозок, апоплексичного удару, перелому хребта або кульшового суглоба, ендопротезування або оперативного лікування включає цілий комплекс оздоровчих заходів. В першу чергу це лікарська терапія, яку на основі актуального аналізу біологічних матеріалів (і, зрозуміло, не тільки!) призначає досвідчений фахівець. Крім цього, виконується скрупульозна діагностика з використанням різноманітних методів дослідження поточного стану організму потерпілої в ході травмуючої події людини. Переважно практикується рентген, УЗД (ультразвукове дослідження), УЗДГ (ультразвукова доплерографія), КТ (комп’ютерна томографія) та МРТ (магнітно-резонансна томографія). Крім лікування медикаментами активно використовуються лікувальний масаж, спеціальна ЛФК (лікувальна фізкультура на тренажерах, що розвивають пам’ять, дрібну моторику та кмітливість), мануальна терапія та різноманітні практики, що дозволяють реабілітувати різні органічні дисфункції. Важливою складовою реабілітаційного комплексу є також фізіотерапія — це насамперед лазеротерапія, магнітотерапія, ультразвукові хвилі, інфрачервоне та ультрафіолетове випромінювання, мікрополяризація та лікування електроенергетичними імпульсами різної частоти (лікарський електрофорез, електростимуляція, транскраніальна електроанальгезія, інтерференцтерапія, аероіонотерапія та багато іншого).
Тяжкі захворювання та їх швидкоплинні загострення, які становлять загрозу життєдіяльності людини, у кращому випадку залишають сумні наслідки. Щоб усунути органічні дисфункції, які виникли, наприклад, в опорному та руховому апараті, а також в органах периферичної та центральної нервових систем (ЦНС), потрібна реабілітація після інфаркту, інсульту, перелому шийки стегна, травми хребта або ЧМТ (черепно-мозкова) . Що таке реабілітаційний процес, який має допомогти людині повернутися до нормального життя? Насамперед це комплекс заходів, спрямованих на відновлення нормального функціонування організму. Це заходи, до яких входять лікування дієвими препаратами, лікувальний масаж та мануальна терапія, акупунктура, голкорефлексотерапія, фізіотерапія із застосуванням магнітних, електроенергетичних, світлових, теплових хвиль та водні процедури. Крім соматичних інструментів оздоровлення, які, зрозуміло, дуже важливі, має велике значення правильна повсякденність — дієтичне харчування, повноцінний нічний відпочинок (допускається і денний сон за рекомендацією лікаря), регулярні та тривалі прогулянки на свіжому повітрі, спілкування та культурне дозвілля. Все це надає надійний медичний центр «R-Clinic» (Одеса, Одеська область), в якому соціальна адаптація його підопічних вважається значним аспектом кожної реабілітаційної програми.
Вочевидь, поняття відновлення цілісності людини після кризової ситуації представлено у досить різноманітних формах. Йдеться не лише про такі клінічні види, як реновація кінцівок, хребетного стовпа, внутрішніх органів та голови після інсульту, ЧМТ (черепно-мозкова травма), інфаркту, ендопротезування, перелому хребта, кульшового/колінного суглоба або шийки стегна. Для більшості з нас (переважно!) не викликає сумніву той факт, що це поняття набагато ширше. Які є види реабілітації? Насамперед це терапевтична реабілітація, яку, наприклад, охоче надасть Вам за найнижчою ціною в регіоні Одеська область та місто Одеса надійний медичний центр «R-Clinic». Також реабілітація зустрічається професійна (коли якісь події чи подія позбавили співробітника довіри до нього в рамках його професії, а репутація вимагає негайного відновлення — реабілітації), соціально-побутова (коли індивідуум потребує відновлення його суспільного реноме), психологічна (після травмуючої події, глибоко стресової ситуації, на тлі тривалого протікання хронічної чи невиліковної патології) та фізична (по суті те саме, що й медична — реабілітація, відновлення будь-яких фізичних параметрів організму постраждалої від недуги чи травми людини).
Наприклад, цілком гідний Вашої уваги медичний центр «R-Clinic» надає універсальні реабілітаційні програми, які формують досвідчені медики — невролог, мануальний терапевт, травматолог, вертебролог, реабілітолог, рефлексолог та професійний масажист. Але що таке реабілітація простими словами? За своїм змістом це комплексні заходи, за допомогою яких компетентні фахівці відновлюють функції людського організму після травм, а також під час протистояння невиліковним та хронічним патологіям. Реабілітація скорочує показники інвалідності. Люди з особливими потребами будь-якої вікової категорії усувають або згладжують органічні порушення шляхом регулярних занять, вправ і процедур, спрямованих на реновацію втрачених можливостей, компенсацію вродженого дефіциту соматичних чи психологічних якостей.
Глухов Євгеній Ігорович

Глухов Євгеній Ігорович

медичний директор, лікар-невролог, мануальний терапевт

Реабілітолог із досвідом практичної роботи понад 10 років, випускник НМАПО ім. П.Л. Шупика, завідувач інсультного блоку у відділенні інтенсивної терапії, клінічний ординатор кафедри судової медицини.

Осовський Ігор Сергійович

Осовський Ігор Сергійович

старший реабілітолог з досвідом роботи понад 4 роки

Закінчив школу професійного масажу «Profmed». Спеціалізація реабілітація, масаж, ЛФК.

Білий Євгеній Ігорович

Білий Євгеній Ігорович

Масажист. Досвід роботи становить більше 6 років.

Випускник школи професійного масажу «Profmed». Працює у напрямках: класичний масаж, локальний масаж(масаж голови, шиї, шийно-комірцевої зони, спини, грудної клітини, живота, верхніх та нижніх кінцівок), лімфодренажний масаж, вакуумний масаж, дитячий масаж, медовий масаж, антицелюлітний масаж, лікувальний масаж, апаратний масаж. Креольський масаж бамбуковими паличками; Самурайський масаж бамбуковими віниками; Старослов’янський масаж ложками. (Свідоцтво: №ВН-122; №ВН-170; №ВН-178)
Базей Богдан Миколайович

Базей Богдан Миколайович

Фізичний терапевт, ерготерапевт, реабілітолог, мануальний терапевт.

Закінчив Уманський медичний коледж на кафедрі лікувальна справа, закінчив Вінницький Відкритий міжнародний інститут розвитку людини «Україна» на кафедрі фізична терапія, ерготерапевт Закінчив курс підвищення кваліфікації у професійній школі масажу «Profmed» за спеціалізацією Основи остеопатії, м’які техніки мануальної терапії, постізометрична релаксація, кінезотейпування. Має стаж та досвід роботи у сфері медичної реабілітації 5+ років
ПОТРІБНА ПОРАДА ВІД НАШИХ ЕКСПЕРТІВ?

Замовте зворотний дзвінок зараз!

Ми зв’яжемося з Вами протягом 24 годин з моменту Вашого запиту