• UA
 • RU
 • Телефон:

  Дитяча реабілітація у R-CLINIC

  Центр ранньої дитячої реабілітації R-Clinicу місті Одеса спеціалізується на системному комплексному оздоровленні дітей з:

  • дисфункціями внаслідок захворювань м’язів;
  • генетичними порушеннями опорно-рухового апарату;
  • неврологічними захворюваннями (дисфункції, що виникають внаслідок ураження центральної та периферичної нервової системи).

  Клініка має унікальну організаційну структуру, розроблену на основі 40-річного досвіду, яка відповідає потребам догляду за дитиною та забезпечує включення сімейного оточення у тривалий процес реабілітації маленького пацієнта.

  Лікування по оздоровленню малюка є багатопрофільним і охоплює всі сфери розвитку: психічну, рухову, зорово-моторну координацію, мовлення та соціальні контакти. Терміни та форма лікування залежать від клінічного стану хворого, характеру захворювання та динаміки показників стану здоров’я. Ми наголошуємо на ранній початок реабілітації (з перших місяців життя).

  Дитяча реабілітація в Одесі: ключові завдання

  Головною метою лікування в нашому центрі є повне відновлення фізичної форми дитини, а якщо це неможливо, то суттєве покращення функціонального стану малюка у всіх сферах розвитку, а також підвищення його активності.

  Щоб досягти цієї мети, наш реабілітаційний неврологічний центр для дітей дотримується наступних принципів:

  • Методи терапії у відділенні засновані на принципах нейрофізіології.
  • Неврологічна реабілітація дитини – тривалий процес, нерозривно пов’язаний з динамікою розвитку, тому ми проводимо лікування з урахуванням вікових особливостей.
  • Диференціація рівня ураження та його симптомів тягне за собою необхідність диференціювати лікувальні заходи.
  • При непереборних порушеннях рухової функції необхідно керувати механізмами компенсації – з метою отримання максимально можливого функціонального стану та запобігання розвитку незворотних змін в опорно-руховому апараті (профілактика контрактур та деформацій).
  • Не маючи можливості безпосередньо впливати на пошкодження, ми намагаємося не інвазивно впливати на ділянки мозку так, щоб навчити дитину руховим функціям.
  • За допомогою відповідних ортезів ми полегшуємо маленьким пацієнтам виконання нових дій, підвищуючи таким чином їх самостійність.

  Проведення терапії в малих групах, починаючи з 2-річного віку (повторення новопридбаної рухової активності в різних аспектах повсякденного життя з використанням її в іграх) дозволяє отримати додаткові вагомі переваги. 

  Центр реабілітації дітей: комплекс послуг

  R-Clinic пропонує наступні медичні послуги відділення дитячої реабілітації:

  • консультації фахівців з ортопедії, а також фізіотерапевтів;
  • діагностичні тести, тести на психомоторну координацію;
  • ультразвукове дослідження хребта за допомогою cколіоскану;
  • професійне обстеження стопи та підбір ортопедичних устілок;
  • комп’ютерне дослідження постави тіла;
  • ортопедичне дослідження та УЗД тазостегнових суглобів у немовлят (підвивих);
  • інструкції та покрокові вправи;
  • реабілітацію в амбулаторних або стаціонарних умовах.

  Наш центр дитячої ортопедії та реабілітації пропонує також низку фізіотерапевтичних процедур:

  • Соляна печера, з відтворенням клімату Мертвого моря – соляна терапія включає вдихання повітря з мікрочастинками солі для поліпшення дихання. Є альтернативним лікуванням проблем із легенями (кашель, бронхіт, астма).
  • Проведення масажу у недоношених дітей. Масаж та гімнастика на 1 році життя. Масаж та гімнастика від 1 року до 3 років. А також масаж та гімнастика при інших захворюваннях.
  • Грудничкове плавання – водна терапія допомагає грудним дітям досягати цілей, пов’язаних з діапазоном рухів, гнучкістю, балансом, координацією, витривалістю та ходьбою. Вода зменшує вагу тіла та дозволяє рухатися так, як вони не можуть на суші.
  • Лікарський електрофорез передбачає введення лікарських препаратів через шкіру за допомогою ультразвуку. Знижує м’язову напругу, знеболює дію, уповільнює запальні процеси, розширює судини, підвищує проникність клітинних мембран, стимулює обмін речовин і тканинне дихання.
  • Аероіонотерапія – інгаляційне введення за допомогою іонізатора повітря аероіонів, озону та оксиду азоту, що утворюються в результаті розряду.
  • Електросон – апарат занурює у природний фізіологічний сон, розслаблюючи нервову систему і цим зменшуючи розумову активність.

  У терапевтичному процесі використовуються також методи фармакотерапії, фізіотерапії, психотерапії та логопедії. Сучасне лікувально-діагностичне обладнання дозволяє проводити дослідження та ефективне нейрофізіологічне лікування. Стаціонарні та амбулаторні пацієнти одержують щоденні реабілітаційні процедури за допомогою апаратів останнього покоління.

  Чому вибирають R-CLINIC?

  Є багато причин вибрати R-Clinic як кращого постачальника медичних послуг. Щоб дізнатися більше, виберіть один з наступних варіантів:

  «Наша місія – зміцнювати здоров'я та благополуччя, надаючи найкраще комплексне медичне обслуговування»

  Медичні послуги з інших напрямків

  У клініці R-CLINIC ми пропонуємо найсучасніші та ефективні індивідуальні пакети лікування відповідно до ваших потреб

  Наша команда висококваліфікованих лікарів

  «Ми пишаємося тим, що у нас є команда відданих лікарів з практичним досвідом та базою знань»

  Глухов Євгеній Ігорович

  Глухов Євгеній Ігорович

  медичний директор, лікар-невролог, мануальний терапевт

  Реабілітолог із досвідом практичної роботи понад 10 років, випускник НМАПО ім. П.Л. Шупика, завідувач інсультного блоку у відділенні інтенсивної терапії, клінічний ординатор кафедри судової медицини.

  Осовський Ігор Сергійович

  Осовський Ігор Сергійович

  старший реабілітолог з досвідом роботи понад 4 роки

  Закінчив школу професійного масажу «Profmed». Спеціалізація реабілітація, масаж, ЛФК.

  Білий Євгеній Ігорович

  Білий Євгеній Ігорович

  Масажист. Досвід роботи становить більше 6 років.

  Випускник школи професійного масажу «Profmed». Працює у напрямках: класичний масаж, локальний масаж(масаж голови, шиї, шийно-комірцевої зони, спини, грудної клітини, живота, верхніх та нижніх кінцівок), лімфодренажний масаж, вакуумний масаж, дитячий масаж, медовий масаж, антицелюлітний масаж, лікувальний масаж, апаратний масаж. Креольський масаж бамбуковими паличками; Самурайський масаж бамбуковими віниками; Старослов’янський масаж ложками. (Свідоцтво: №ВН-122; №ВН-170; №ВН-178)
  Базей Богдан Миколайович

  Базей Богдан Миколайович

  Фізичний терапевт, ерготерапевт, реабілітолог, мануальний терапевт.

  Закінчив Уманський медичний коледж на кафедрі лікувальна справа, закінчив Вінницький Відкритий міжнародний інститут розвитку людини «Україна» на кафедрі фізична терапія, ерготерапевт Закінчив курс підвищення кваліфікації у професійній школі масажу «Profmed» за спеціалізацією Основи остеопатії, м’які техніки мануальної терапії, постізометрична релаксація, кінезотейпування. Має стаж та досвід роботи у сфері медичної реабілітації 5+ років

  Часто задавані питання :

  З нашого блогу — новини медицини та рекомендації