Реабілітаційний центр в Одесі

Реабілітація – це невід’ємна частина лікувальної процедури більшості хвороб, незалежно від віку пацієнта. Метою є відновлення чи компенсація втрачених функцій внаслідок захворювання, травми чи інвалідності. Центр медичної реабілітації R -Clinic пропонує комплекс відновлювальних заходів після перенесеного інсульту, а також травм – людям, які закінчили своє перебування в лікарні та потребують продовження реабілітаційних процедур та фармакологічного лікування. Відділення реабілітації нашої клініки чудово підготовлено для обслуговування людей з обмеженими можливостями та тих, хто постійно лежить. Ми маємо в своєму розпорядженні найновіше обладнання та надаємо широкий спектр послуг, що охоплюють всі галузі фізіотерапії. Кабінети та спортзали центру реабілітації в Одесі мають все необхідне для проведення терапевтичних процедур:
 • ультразвук (УЗД);
 • апарат лазера;
 • лампа Соллюкс;
 • магнітне поле;
 • велотренажери;
 • стіл для вправ на маніпуляції долонями;
 • ротори для тренування нижніх та верхніх кінцівок;
 • матраци для вправ;
 • гімнастичні шведські стінки;
 • платформи для вправ на рівновагу;
 • реабілітаційні м’ячі;
 • гірі, гімнастичні палиці, гумові стрічки.
Вищеперелічені апарати та обладнання, що використовуються в центрі R-Clinic, атестовані, мають відповідні сертифікати якості та безпеки.

Основні методи медичної реабілітації

Ефективне відновлення після інсульту або травми, з метою підвищення рухливості хворого, полягає не тільки в систематичному виконанні різноманітних вправ, а й у застосуванні спеціальних фізіотерапевтичних методик.
 • Електротерапія – лікування за допомогою різних видів постійного, а також імпульсних струмів малої та середньої частоти. Дія струму на організм людини (гальванізація, електрофорез, інтерференційні струми, черезшкірна стимуляція нервів та м’язів).
 • Лазерна терапія – метод лікування променями лазера, які проводять у глибокі тканини енергію підвищеної інтенсивності та надають стимулюючий вплив.
 • Кріотерапія – лікування холодом при температурі нижче 0°C. У першу фазу дії низьких температур скорочуються периферичні судини та м’язи, уповільнюється кровотік та обмін речовин. Застосовується безпосередньо на уражену тканину або системно.
 • Магнітотерапія – лікування пульсуючим магнітним полем низької частоти. Вона знайшла застосування в багатьох галузях медицини: ортопедії (реабілітація в травматології) та при хворобах внутрішніх органів. Дозволяє глибше впливати на організм.
 • Фототерапія – це терапія світлом, що випускає інфрачервоні промені (солюкс). Стимулює природні регенеративні процеси, клітинний метаболізм та захисну систему організму, зміцнює імунітет та покращує кровообіг.
 • Гідротерапія – лікування пацієнтів за допомогою зовнішнього застосування води у різних формах: твердій, рідкій, газоподібній. Позитивно впливає на серцево-судинну, нервову системи та інші органи тіла людини.
 • Лікувальний масаж – невід’ємний метод реабілітації при будь-якому виді захворювання. Використовується відповідно до медичних показань, а також за бажанням пацієнта.
 • Психотерапія – дозволяє досягти психічної та емоційної стабілізації хворого, що проходить реабілітацію, сприяє його якнайшвидшому одужанню.
Під час першої консультації у відділенні медичної реабілітації наша команда фізіотерапевтів виконає детальний огляд, проведе інтерв’ю на тему вашого стилю життя та фізичної активності. Завдяки цьому ми можемо підготувати для вас індивідуальну програму занять та розробити етапи медичної реабілітації – комплекс вправ, тактильну та вербальну стимуляцію, дихальну гімнастику , психологічну підтримку.

Переваги центру реабілітації R-Clinic в Одесі 

Завдяки застосуванню ефективних реабілітаційних методів у клініці R-Clinic у пацієнтів є можливість підвищити працездатність організму, покращити роботу кровоносної та дихальної систем, м’язового апарату та загальний психофізичний стан. Вправи з використанням обладнання коригуються як за тривалістю, так і за навантаженням, залежно від їхньої нозологічної форми, рівня підготовки та самопочуття пацієнта. Реабілітацію в спортзалі та біля ліжка хворого проводить фізіотерапевт. Метою ліжкової реабілітації є профілактика контрактур та пролежнів, профілактика пневмонії, збільшення обсягу рухів у суглобах та м’язової сили, а також здатність стояти прямо та навчитися ходити. Усі процедури для пацієнтів проводяться на підставі призначень лікарів.
Евгений Игоревич Глухов, невролог, медицинский директор, реабилитация, Одесса, R-Clinic
R-Clinic, Одесса, реабилитация после инсульта, восстановление после операции
неврология, амбулаторное лечение, многопрофильная клиника, Одесса, Фонтанская Дорога, реабилитация
реабилитация, R-Clinic, невролог, Глухов
реабилитация после инсульта, восстановление после операции, Одесса, R-Clinic
восстановление после инсульта, Одесса, R-Clinic

Чому вибирають R-CLINIC?

Є багато причин вибрати R-Clinic як кращого постачальника медичних послуг. Щоб дізнатися більше, виберіть один з наступних варіантів:

«Наша місія – зміцнювати здоров'я та благополуччя, надаючи найкраще комплексне медичне обслуговування»

Наша команда висококваліфікованих лікарів

«Ми пишаємося тим, що у нас є команда відданих лікарів із практичним досвідом та базою знань»

Глухов Євгеній Ігорович

Глухов Євгеній Ігорович

медичний директор, лікар-невролог, мануальний терапевт

Реабілітолог із досвідом практичної роботи понад 10 років, випускник НМАПО ім. П.Л. Шупика, завідувач інсультного блоку у відділенні інтенсивної терапії, клінічний ординатор кафедри судової медицини.

Осовський Ігор Сергійович

Осовський Ігор Сергійович

старший реабілітолог з досвідом роботи понад 4 роки

Закінчив школу професійного масажу «Profmed». Спеціалізація реабілітація, масаж, ЛФК.

Білий Євгеній Ігорович

Білий Євгеній Ігорович

Масажист. Досвід роботи становить більше 6 років.

Випускник школи професійного масажу «Profmed». Працює у напрямках: класичний масаж, локальний масаж(масаж голови, шиї, шийно-комірцевої зони, спини, грудної клітини, живота, верхніх та нижніх кінцівок), лімфодренажний масаж, вакуумний масаж, дитячий масаж, медовий масаж, антицелюлітний масаж, лікувальний масаж, апаратний масаж. Креольський масаж бамбуковими паличками; Самурайський масаж бамбуковими віниками; Старослов’янський масаж ложками. (Свідоцтво: №ВН-122; №ВН-170; №ВН-178)
Базей Богдан Миколайович

Базей Богдан Миколайович

Фізичний терапевт, ерготерапевт, реабілітолог, мануальний терапевт.

Закінчив Уманський медичний коледж на кафедрі лікувальна справа, закінчив Вінницький Відкритий міжнародний інститут розвитку людини «Україна» на кафедрі фізична терапія, ерготерапевт Закінчив курс підвищення кваліфікації у професійній школі масажу «Profmed» за спеціалізацією Основи остеопатії, м’які техніки мануальної терапії, постізометрична релаксація, кінезотейпування. Має стаж та досвід роботи у сфері медичної реабілітації 5+ років

Медичні послуги з інших напрямків

У клініці R-CLINIC ми пропонуємо найсучасніші та ефективні індивідуальні пакети лікування відповідно до ваших потреб

Часто задавані питання:

Система заходів, спрямованих на реновацію будь-яких втрачених здібностей організму після того, як захворювання залишилося в минулому або криза патології вже минула, називається реабілітація. Важливою складовою та базовою метою, для реалізації якої проводиться реабілітаційна програма, є повернення підопічному працездатності та самостійності у побутових питаннях. Здебільшого останнє зауваження стосується геронтологічного напрямку, коли людям похилого віку життєво необхідне кваліфіковане відновлення після інсульту, інфаркту, перелому шийки стегна або ЧМТ (черепно-мозкова травма), ендопротезування, легеневої інфекції, перелому тазостегнового суглоба. У реабілітаційний комплекс традиційно включені фармакотерапія, що застосовує відповідні анамнезу медикаменти, масаж, мануальна терапія, ЛФК (лікувальна фізкультура), фізіотерапія (електролікування, ультразвук, магнітотерапія, електросон, лазеротерапія, лікарський електрофорез та інші).
Коли криза хвороби минула, перехворілому необхідно пройти лабораторні дослідження крові на D-димер, аспартатамінотрансферазу, креатинін, аланінамінотрансферазу і феритин, а потім буде призначена реабілітація після ковіда. Коронавірус загрожує ускладненнями в роботі центральної, периферичної та вегетативної нервових систем, а також здатний викликати так званий цитокіновий шторм (летальна реакція імунітету на вірус або гіперцитокінемія), наслідки якого можуть надати патологічний вплив на дихальну, серцеву та судинну систем. (шлунково-кишковий тракт), опорно-руховий апарат та головний мозок. Тому після здачі аналізів потрібна кваліфікована консультація, яку має надати невролог, невропатолог, фізіотерапевт, мануальний терапевт, кардіолог, ендокринолог та інші фахівці. Після того як буде сформовано об’єктивний епікриз, доступно призначити заходи щодо реабілітації організму, який перехворів на коронавірусну інфекцію, у зв’язку з оздоровленням та усуненням органічних дисфункцій.
Нерідко в житті багатьох людей трапляється хвороба, відбувається травма або хірургічна операція, після яких необхідно відновлювати роботу внутрішніх органів та усувати органічні дисфункції. Реабілітація це саме ті заходи, завдяки яким людина, яка пережила сильний стрес і надзвичайно ослаблена недугою, повертається до нормального життя, знову починає працювати, виконувати те, що вона добре вміє, займатися спортом, будь-якими хобі, підтримувати сім’ю та радіти життю. Програма реабілітації формується на основі аналізів та скрупульозної діагностики. Кардіолог, невропатолог, невролог, психолог, ендокринолог, хірург та інші фахівці ретельно перевіряють актуальний анамнез хворого, щоб не нашкодити виснаженому патологією організму, а вже в другу чергу прагнуть надати саме ту допомогу, якої гостро потребує підопічний.
Крововиливи в мозок (геморагічний інсульт) або ішемічний напад судинної патології можуть мати найгірші наслідки, тому реабілітація після інсульту вкрай необхідна кожному потерпілому. Головне завдання родичів та близьких хворого полягає в тому, щоб реабілітаційна програма стартувала якомога раніше, оскільки саме від цього залежить, чи буде вона максимально ефективна. У реноваційний комплекс включено заходи щодо відновлення функцій мовного, опорно-рухового та серцево-судинного апарату. Застосовується активна фармакотерапія, призначена досвідченими фахівцями, а також фізіотерапія, мануальна терапія, лікувальний масаж та психологічна допомога, завдяки якій реабілітуються когнітивні функції мозку пацієнта, які мають вкрай важливе значення для відновлення нормальної життєдіяльності.
У центрі відновлення після серцево-судинної кризи, ендопротезування, перелому шийки стегна і тазостегнового суглоба, а також складних неврологічних розладів, який носить назву R-Clinic, реабілітація Одеса добре зарекомендувала себе завдяки зусиллям досвідчених фахівців (невропатолога, мануального терапевта, реабілітолога та масажиста), а також молодшому персоналу — доброзичливим доглядальницям та медсестрам. Одеська область відома своїми закладами охорони здоров’я, де багато постраждалих внаслідок хронічних патологій та переломів повернули своїм органам нормальний стан та функціональність. Чудовий клімат та професійний сервіс допомагає позбавитися виснажливих наслідків серцевих, судинних та ендокринних ускладнень, а також відновити опорно-руховий апарат після травм.
Установа R-Clinic, в якій одесити та українці відновлюють своє здоров’я, що похитнулося після травм, нападів хвороб та хірургічного лікування, є популярним центром реабілітації. Тут доступний професійний сервіс в особі доброзичливого персоналу та відповідальні фахівці, досить висока кваліфікація яких дозволяє їм успішно реабілітувати функції організму тих підопічних, які нещодавно пережили складну операцію, перелом кульшового суглоба або шийки стегна, інфаркт міокарда, ішемічний інсульт, страждають хворобою Альцгеймера, паркінсонізмом або потребують ендопротезування. Максимально ефективний комплекс заходів щодо реновації органічного потенціалу та усунення дисфункцій доступно реалізувати тільки на стаціонарі, тому реабілітаційна клініка набагато краща за відновлення в домашніх умовах і в рамках амбулаторної терапії. Співробітники R-Clinic успішно застосовують такі методи, як психологічна допомога, когнітивно-поведінкова терапія, фізіотерапія, лікувальна фізична культура (ЛФК), лікувальний масаж, цілодобова опіка та фармакотерапія.
Для того щоб попередити розвиток патологій у дітей, дати їх ослабленим організмам і особистостям можливість вчитися і соціалізуватися застосовується абілітація – це комплекс педагогічних та терапевтичних заходів, які допомагають не тільки хворобливим малюкам, але та тим, хто має інвалідність. Тобто мета, яку здійснює абілітація, полягає в тому, щоб створити в інвалідів можливість займатися професійною, соціальною чи побутовою діяльністю, якої вони позбавлені через об’єктивну причину — за станом здоров’я.
Навчання тому, природної здатності до чого позбавлений інвалід або хвороблива дитина, називається абілітація. По суті це і терапія, і педагогічна опіка, завдяки якій діти і люди з особливими потребами можуть реалізуватися в недоступній їм без допомоги суспільства сфері. Продуктивне втручання соціуму дозволяє розвинути наявні здібності та допомогти ослабленим недугами особистостям обрати найбільш ефективний напрямок для реалізації індивідуального потенціалу.
З нашого блогу — новини медицини та рекомендації