• UA
 • RU
 • Телефон:

  Щоденний денний стаціонар в Одесі в клініці R-CLINIC

  Перебування в платному денному стаціонарі реабілітаційного Центру R-Clinic може тривати від 4 до 16 тижнів, залежно від тяжкості захворювання (травми) та стану хворого. Лікування та подальша відновна реабілітація проходять із понеділка по п’ятницю. Пацієнт живе у комфортній домашній обстановці та дружній атмосфері, отримуючи спеціалізовану медичну, терапевтичну, а, за потреби, і психологічну допомогу кілька годин на день. Послуги в галузі системної лікувальної реабілітації можуть надаватися фахівцями нашої клініки також амбулаторно, тобто фізіотерапевтичні процедури проводяться вдома. Домашня реабілітація призначена для пацієнта, який не пересувається самостійно і не може дістатися реабілітаційної установи.

  Функції денного стаціонару

  Щоденний стаціонар денний є формою зв’язку між періодом, коли хворий інтенсивно лікується , наприклад, у лікарні, і часом, коли людина намагається повернутися до нормального, повноцінного життя, яке в нього було до того, як він захворів – продовжити свою освіту або розпочати роботу. Амбулаторне лікування та денний стаціонар ґрунтується на індивідуальних лікувально-реабілітаційних програмах, розроблених спільно з пацієнтами, які включають різні форми терапії. Ми проводимо комплексну діагностику та терапію з інтенсивністю та ефективністю, порівнянною із перебуванням у цілодобовій палаті. Наша команда складається з висококваліфікованих терапевтів, фізіотерапевтів та інших вузькопрофільних фахівців у галузі медицини, у тому числі психологів та логопедів. В рамках перебування у відділенні денного стаціонару ми також пропонуємо нашим пацієнтам доступ до додаткових лабораторних тестів та апаратних обстежень (рентген, УЗД), консультації лікарів та необхідне медикаментозне лікування, призначене хворому. Перебування в стаціонарі починається з заходів, що забезпечують норму безпеки у зв’язку з епідеміологічною обстановкою, що склалася з поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Потім йдуть заняття ранковою гімнастикою. Легкі, адаптовані до здібностей пацієнтів вправи, допомагають чудово розпочати день і підготувати організм до спеціалізованих фізіотерапевтичних процедур, а також лікувальної фізкультури.

  Коли потрібен денний стаціонар?

  Показаннями для госпіталізації у відділення денного стаціонару є:
  • захворювання або травми опорно-рухового апарату;
  • дегенеративні захворювання кульшових та колінних суглобів;
  • після ендопротезування верхніх/нижніх кінцівок;
  • хронічна ішемічна хвороба серця;
  • перенесений інфаркт міокарда;
  • інфекційний ендокардит;
  • міокардит, ураження перикарда, кардіоміопатія;
  • вогнищеві ураження головного мозку (після мозкової емболії, інсульту, травми);
  • хвороби шлунково-кишкового тракту;
  • бронхіальна астма, хронічний бронхіт, пневмонія;
  • алергічні захворювання;
  • хронічна анемія;
  • неврологічні захворювання;
  • ураження центральної та периферичної нервової системи.
  Тривалість лікувально-реабілітаційних заходів для пацієнта може бути продовжена за рішенням лікаря, у разі наявності поважних медичних причин та необхідності досягнення терапевтичного ефекту.

  Лікування в денному стаціонарі

  Окрім комплексного лікування, наш реабілітаційний центр R-Clinic пропонує наступні медичні послуги денного стаціонару:
  • Мануальна терапія – ручна дія на суглоби, м’язи, зв’язки, сухожилля, фасції та лімфатичну рідину. Вона використовується для зменшення болів у спині, які спричинені м’язовою напругою, спазмом та дисфункцією суглобів.
  • Лікувальний масаж – допомагає розслабити м’язи тіла, полегшити хронічний біль, покращити кровообіг, зняти стрес і навіть зменшити рубцеву тканину.
  • Рефлексотерапія – вид масажу, що полягає в натисканні різних точок, розташованих на руках, ступнях і вухах. Знімає напругу, зменшує стрес та зцілює відповідну натиснутою точкою область тіла.
  • Фізіотерапія – відновлює рух, а також різні функції організму після хвороби, травми чи інвалідності, покращує загальну фізичну активність. Застосовується як цілісний підхід, що безпосередньо залучає пацієнта до піклування про себе, за допомогою індивідуально підібраних вправ. Фізіотерапія корисна людям будь-яких вікових категорій та з широким спектром захворювань.
  Центр R-Clinic пропонує пройти денний стаціонар, ціна перебування в якому залежатиме від кількості медичних та фізіотерапевтичних послуг, необхідних пацієнтові.

  Чому вибирають R-CLINIC?

  Є багато причин вибрати R-Clinic як кращого постачальника медичних послуг. Щоб дізнатися більше, виберіть один з наступних варіантів:

  «Наша місія – зміцнювати здоров'я та благополуччя, надаючи найкраще комплексне медичне обслуговування»

  Медичні послуги з інших напрямків

  У клініці R-CLINIC ми пропонуємо найсучасніші та ефективні індивідуальні пакети лікування відповідно до ваших потреб

  Наша команда висококваліфікованих лікарів

  «Ми пишаємося тим, що у нас є команда відданих лікарів із практичним досвідом та базою знань»

  Глухов Євгеній Ігорович

  Глухов Євгеній Ігорович

  медичний директор, лікар-невролог, мануальний терапевт

  Реабілітолог із досвідом практичної роботи понад 10 років, випускник НМАПО ім. П.Л. Шупика, завідувач інсультного блоку у відділенні інтенсивної терапії, клінічний ординатор кафедри судової медицини.

  Осовський Ігор Сергійович

  Осовський Ігор Сергійович

  старший реабілітолог з досвідом роботи понад 4 роки

  Закінчив школу професійного масажу «Profmed». Спеціалізація реабілітація, масаж, ЛФК.

  Білий Євгеній Ігорович

  Білий Євгеній Ігорович

  Масажист. Досвід роботи становить більше 6 років.

  Випускник школи професійного масажу «Profmed». Працює у напрямках: класичний масаж, локальний масаж(масаж голови, шиї, шийно-комірцевої зони, спини, грудної клітини, живота, верхніх та нижніх кінцівок), лімфодренажний масаж, вакуумний масаж, дитячий масаж, медовий масаж, антицелюлітний масаж, лікувальний масаж, апаратний масаж. Креольський масаж бамбуковими паличками; Самурайський масаж бамбуковими віниками; Старослов’янський масаж ложками. (Свідоцтво: №ВН-122; №ВН-170; №ВН-178)
  Базей Богдан Миколайович

  Базей Богдан Миколайович

  Фізичний терапевт, ерготерапевт, реабілітолог, мануальний терапевт.

  Закінчив Уманський медичний коледж на кафедрі лікувальна справа, закінчив Вінницький Відкритий міжнародний інститут розвитку людини «Україна» на кафедрі фізична терапія, ерготерапевт Закінчив курс підвищення кваліфікації у професійній школі масажу «Profmed» за спеціалізацією Основи остеопатії, м’які техніки мануальної терапії, постізометрична релаксація, кінезотейпування. Має стаж та досвід роботи у сфері медичної реабілітації 5+ років

  Часто задавані питання :

  З нашого блогу — новини медицини та рекомендації