Щоденний денний стаціонар в Одесі в клініці R-CLINIC
Перебування в платному денному стаціонарі реабілітаційного Центру R-Clinic може тривати від 4 до 16 тижнів, залежно від тяжкості захворювання (травми) та стану хворого. Лікування та подальша відновна реабілітація проходять із понеділка по п’ятницю. Пацієнт живе у комфортній домашній обстановці та дружній атмосфері, отримуючи спеціалізовану медичну, терапевтичну, а, за потреби, і психологічну допомогу кілька годин на день. Послуги в галузі системної лікувальної реабілітації можуть надаватися фахівцями нашої клініки також амбулаторно, тобто фізіотерапевтичні процедури проводяться вдома. Домашня реабілітація призначена для пацієнта, який не пересувається самостійно і не може дістатися реабілітаційної установи.Функції денного стаціонару
Щоденний стаціонар денний є формою зв’язку між періодом, коли хворий інтенсивно лікується , наприклад, у лікарні, і часом, коли людина намагається повернутися до нормального, повноцінного життя, яке в нього було до того, як він захворів – продовжити свою освіту або розпочати роботу. Амбулаторне лікування та денний стаціонар ґрунтується на індивідуальних лікувально-реабілітаційних програмах, розроблених спільно з пацієнтами, які включають різні форми терапії. Ми проводимо комплексну діагностику та терапію з інтенсивністю та ефективністю, порівнянною із перебуванням у цілодобовій палаті. Наша команда складається з висококваліфікованих терапевтів, фізіотерапевтів та інших вузькопрофільних фахівців у галузі медицини, у тому числі психологів та логопедів. В рамках перебування у відділенні денного стаціонару ми також пропонуємо нашим пацієнтам доступ до додаткових лабораторних тестів та апаратних обстежень (рентген, УЗД), консультації лікарів та необхідне медикаментозне лікування, призначене хворому. Перебування в стаціонарі починається з заходів, що забезпечують норму безпеки у зв’язку з епідеміологічною обстановкою, що склалася з поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Потім йдуть заняття ранковою гімнастикою. Легкі, адаптовані до здібностей пацієнтів вправи, допомагають чудово розпочати день і підготувати організм до спеціалізованих фізіотерапевтичних процедур, а також лікувальної фізкультури.Коли потрібен денний стаціонар?
Показаннями для госпіталізації у відділення денного стаціонару є:- захворювання або травми опорно-рухового апарату;
- дегенеративні захворювання кульшових та колінних суглобів;
- після ендопротезування верхніх/нижніх кінцівок;
- хронічна ішемічна хвороба серця;
- перенесений інфаркт міокарда;
- інфекційний ендокардит;
- міокардит, ураження перикарда, кардіоміопатія;
- вогнищеві ураження головного мозку (після мозкової емболії, інсульту, травми);
- хвороби шлунково-кишкового тракту;
- бронхіальна астма, хронічний бронхіт, пневмонія;
- алергічні захворювання;
- хронічна анемія;
- неврологічні захворювання;
- ураження центральної та периферичної нервової системи.
Лікування в денному стаціонарі
Окрім комплексного лікування, наш реабілітаційний центр R-Clinic пропонує наступні медичні послуги денного стаціонару:- Мануальна терапія – ручна дія на суглоби, м’язи, зв’язки, сухожилля, фасції та лімфатичну рідину. Вона використовується для зменшення болів у спині, які спричинені м’язовою напругою, спазмом та дисфункцією суглобів.
- Лікувальний масаж – допомагає розслабити м’язи тіла, полегшити хронічний біль, покращити кровообіг, зняти стрес і навіть зменшити рубцеву тканину. li>
- Рефлексотерапія – вид масажу, що полягає в натисканні різних точок, розташованих на руках, ступнях і вухах. Знімає напругу, зменшує стрес та зцілює відповідну натиснутою точкою область тіла.
- Фізіотерапія – відновлює рух, а також різні функції організму після хвороби, травми чи інвалідності, покращує загальну фізичну активність. Застосовується як цілісний підхід, що безпосередньо залучає пацієнта до піклування про себе, за допомогою індивідуально підібраних вправ. Фізіотерапія корисна людям будь-яких вікових категорій та з широким спектром захворювань.
Медичні послуги Денного стаціонару:
З якими проблемами можна звертатися до R-CLINIC:
- Аневризму
- Аортальна недостатність
- Аритмія
- Артеріальна гіпертензія
- Атеросклероз сонних артерій
- Атеросклероз судин
- Біль у серці
- Брадикардія
- Вроджена вада серця
- Гіпертонічна хвороба
- Гіпертонічний криз
- Гіпертрофія міокарда
- Дистрофія міокарда
- Інсульт
- Інфаркт міокарда
- Ішемічна хвороба серця
- Кардіоміопатія
- Клапані серцеві хвороби
- Міцна аритмія
- Мікроінсульт
- Міокардит
- Нестабільна стенокардія
- Перікардит
- Придбана вада серця
- Пролапс серця
- Серцева астма
- Серцева недостатність
- Стеноз аортального клапана
- Стенокардія
- Тахікардія
- Тромбофлебіт
- Екстрасистолія
- Емболія легеневої артерії
- Ендокардит
Чому вибирають R-CLINIC?
Є багато причин вибрати R-Clinic як кращого постачальника медичних послуг.
Щоб дізнатися більше, виберіть один з наступних варіантів:
- Чесність та етика
- Зобов'язання
- Перевага та нагороди
- Фіскальна надійність
- Культурна компетентність
«Наша місія – зміцнювати здоров'я та благополуччя, надаючи найкраще комплексне медичне обслуговування»
Медичні послуги з інших напрямків
У клініці R-CLINIC ми пропонуємо найсучасніші та
ефективні індивідуальні пакети лікування відповідно до ваших потреб
Наша команда висококваліфікованих лікарів
«Ми пишаємося тим, що у нас є команда відданих лікарів із практичним досвідом та базою знань»
Глухов Євгеній Ігорович
медичний директор, лікар-невролог, мануальний терапевт
Реабілітолог із досвідом практичної роботи понад 10 років, випускник НМАПО ім. П.Л. Шупика, завідувач інсультного блоку у відділенні інтенсивної терапії, клінічний ординатор кафедри судової медицини.
Осовський Ігор Сергійович
старший реабілітолог з досвідом роботи понад 4 роки
Закінчив школу професійного масажу «Profmed». Спеціалізація реабілітація, масаж, ЛФК.
Білий Євгеній Ігорович
Масажист. Досвід роботи становить більше 6 років.
Випускник школи професійного масажу «Profmed». Працює у напрямках: класичний масаж, локальний масаж(масаж голови, шиї, шийно-комірцевої зони, спини, грудної клітини, живота, верхніх та нижніх кінцівок), лімфодренажний масаж, вакуумний масаж, дитячий масаж, медовий масаж, антицелюлітний масаж, лікувальний масаж, апаратний масаж. Креольський масаж бамбуковими паличками; Самурайський масаж бамбуковими віниками; Старослов’янський масаж ложками.
(Свідоцтво: №ВН-122; №ВН-170; №ВН-178)
Базей Богдан Миколайович
Фізичний терапевт, ерготерапевт, реабілітолог, мануальний терапевт.
Закінчив Уманський медичний коледж на кафедрі лікувальна справа, закінчив Вінницький Відкритий міжнародний інститут розвитку людини «Україна» на кафедрі фізична терапія, ерготерапевт
Закінчив курс підвищення кваліфікації у професійній школі масажу «Profmed» за спеціалізацією Основи остеопатії, м’які техніки мануальної терапії, постізометрична релаксація, кінезотейпування.
Має стаж та досвід роботи у сфері медичної реабілітації 5+ років
Часто задавані питання :
Медичні підрозділи, в яких проводяться обстеження, діагностика та лікування захворювань різного патогенезу, складних розладів соматичного та психологічного характеру, називаються стаціонарними — це і є стаціонари. Сенс знаходження у стаціонарному закладі для полягає пацієнтів у цілодобовій опіці та спостереженні персоналу, який професійно виконує всі оздоровчі маніпуляції та процедури. Поряд із цим дуже цінно те, що поруч знаходяться фахівці (хірург, терапевт, оториноларинголог, реабілітолог та інші). Регулярний огляд та коригування лікувального процесу приносять безперечні плоди, якщо існує об’єктивна можливість зцілитися. Фізіотерапія, лікувальний масаж та ЛФК (лікувальна фізична культура), які застосовують у відновлювальних комплексах, це те, що реалізують фізіотерапевт, мануальний терапевт та масажист. Реабілітація після інсульту, інфаркту, перелому шийки стегна, хірургічної операції, ендопротезування та ЧМТ (черепно-мозкова травма) відносяться до тих відновлювальних програм, які також здійснюють багато стаціонарів. Стаціонарне обслуговування багато в чому краще за інші форми лікування через свою універсальність, яку зазвичай надає надійний медичний центр. Часто під одним дахом розташовані і стаціонари, і діагностичний центр, який допомагає виявляти патології та фіксувати динаміку недуги під час лікування.
Відокремлений оздоровчий заклад, у якому ведеться цілодобове медичне обслуговування пацієнтів та постояльців, називається стаціонар. У такому закладі проводяться як терапевтичні, так і діагностичні заходи, що сприяють усуненню патологічних станів. Професійний медичний персонал веде спостереження та виконує лікувальні маніпуляції протягом 24 годин щодня без перерв на вихідні та святкові дні (в черговому режимі). Постійне спостереження, гігієнічна опіка лежачих хворих та пацієнтів після хірургічного втручання у внутрішні органи дають помітні терапевтичні результати. Цілодобовий стаціонар насамперед показаний тим хворим, кому необхідна інфузійна терапія (уколи, крапельниці) на постійній основі, яку важко здійснювати вдома навіть з допомогою чергуючої доглядальниці або медсестри. Також до таких підопічних належать ті, хто потребує регулярної лабораторної діагностики та моніторування самопочуття, які необхідні після операцій у рамках уважного та скрупульозного відстеження життєво важливих показників. У більшості випадків цілодобовий стаціонар для людей похилого віку, людей середнього віку, молоді, підлітків та дітей — це універсальний медичний центр, де пацієнтам надається висококваліфікована допомога. У цілодобовому стаціонарі доступний лікувальний та діагностичний комплекс, що повноцінно виконує всі оздоровчі програми, відновлювальні курси та заходи, що підтримують ослаблені недугою організми. Діагностику та лікування проводить досвідчений лікар, який навчений за відповідною спеціальністю та практикує в рамках свого напряму. Молодший персонал, що складається з нянь, доглядальниць, санітарок та медичних сестер, виконує збір показників для аналізів, здійснює ін’єкції, стежить за своєчасністю прийому пацієнтами медикаментозних препаратів, опікає в гігієнічному аспекті лежачих та маломобільних підопічних, часто «прикутих» до лікарняного ліжка.Також стежить за порядком та чистотою у всій будівлі.
За великим рахунком стаціонар — це установа, куди пацієнта, залежно від діагнозу, госпіталізують з метою оздоровлення або проведення хірургічної операції. Залежно від спрямування стаціонар може бути пов’язаний із загальною терапією, з неврологією, з кардіологією, а для особливо важких кейсів існує реанімаційне відділення. У стаціонарі, орієнтованому на терапевтичний напрямок оздоровчих практик, лікують хвороби сечовидільної системи (гломерулонефрит, пієлонефрит, нехірургічна ниркова патологія, гострий цистит та інші), ендокринологічні відхилення (порушення в роботі щитовидної залози, обструктивна хвороба легень або ХОЗЛ, пневмонія, різноманітні респіраторні патології), хвороби шлунково-кишкового тракту або шлунково-кишкового тракту (панкреатит, порушення роботи кишечника, гострі інтоксикації, харчові отруєння, цироз печінки, виразкова хвороба шлунка, гастрит у гострій формі). Лікування серцевих та судинних захворювань проводять у кардіологічних відділеннях стаціонарних установ, адже стаціонар це заклад, де рятують життя та підтримують адекватну життєдіяльність підопічних. У кардіології лікують ішемічні патології серця, проводиться постінфарктна терапія. Сюди надходять пацієнти з артеріальною гіпертензією та кризами гіпертонії, у стані аритмії, тахікардії та стенокардії. Стаціонарне відділення неврології приймає тих підопічних, кого долають неврози, хронічний больовий синдром, остеохондроз, розлад вестибулярного апарату, гостра мігрень, різні полінейропатії, неврити, запалення трійчастого нерва, дисциркуляторна енцефалопатія, епілепсія та багато інших неврологічних порушень. У відділення реанімації стаціонару визначають тих хворих, кому необхідне безперервне моніторування поточного стану, безперервна стабілізація життєво важливих функцій організму. Тут здійснюється підключення пацієнтів до моніторів кардіологічного контролю, підтримується штучна вентиляція легень за допомогою апаратів ШВЛ, ведеться активна детоксикація органів за допомогою плазмаферезу і гемодіалізу, реалізується корекція електролітного балансу та нейроаксіальне знеболювання, а при гострих інфекційних захворюваннях проводиться агресивна терапія антибіотиками. До відділення реанімації стаціонарної установи надходять також хворі з анафілактичною реакцією на різні алергени, а також ті, хто в комі, спричиненій травмами чи патологіями різноманітного патогенезу.
Якщо необхідна лікувальна, консультативна та діагностична допомога підопічним, які не потребують цілодобового догляду та безперервного моніторування стану, то їм доступний денний стаціонар, який надає свого роду амбулаторне лікування з можливістю відпочивати вдень у закріпленому за конкретним пацієнтом ліжку чи кріслі. Таке забезпечення медичними послугами передбачає інфузійну терапію від особи досвідчених медсестер, які професійно та безболісно виконують внутрішньом’язові та внутрішньовенні ін’єкції, уколи і крапельниці точно за розкладом. Комплексне лікування медикаментозними засобами проводиться за чіткого дотримання запропонованого фахівцем графіка прийому препаратів. Усі маніпуляції проводяться під скрупульозним наглядом старшого та молодшого медичного персоналу. Переваги, які дає денний стаціонар, що входить до складу у надійний медичний центр, включають високий рівень зручності, комфорту та кваліфікований сервіс із меншими матеріальними витратами порівняно з тими, що потребує цілодобовий стаціонар. У денному стаціонарі нерідко є кисневий концентратор, кардіомонітори та інше інноваційне оснащення. Зазначимо, що денний стаціонар дозволяє поєднувати повноцінну лікарську опіку, масаж, ЛФК (лікувальна фізкультура) та відновлення в рамках реабілітаційних програм з навчанням, роботою та проведенням часу вечорами та вночі у домашньому затишку.
Насамперед денний стаціонар — це медична допомога, яка надається із залученням профільних фахівців медичного центру соціальної та реабілітаційної допомоги за наступними напрямками. Переважно це обстеження, діагностика та відновлення при серцево-судинних патологіях (ішемічна хвороба серця та судин, гіпертонічна хвороба та вторинні артеріальні гіпертензії, серцева недостатність, кардіоміопатії, аритмії, міокардити, перикардити, ендокардити, ревматична хвороба серця, нейроциркуляторна дистонія). У пульмонології це пневмонія, хронічна обструктивна хвороба легень (ХОЗЛ), бронхіти, тонзиліти та інші недуги дихального апарату. Серед неврологічних порушень це транзиторна ішемічна атака, дисциркуляторна енцефалопатія, вегетосудинна дистонія, радикуліти, невралгії, мігрень, розсіяний склероз, бічний аміотрофічний склероз, наслідки ЧМТ (черепно-мозкова травма), запалення (судоми, переважно у дітей). Денний стаціонар це діагностика та терапія гастроентерологічних недуг (хронічні гастрити, виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки, коліт, панкреатити, дискінезія жовчовивідних шляхів, холецистит та гепатит). На денному стаціонарі діагностують і лікують хвороби сечовидільної системи (пієлонефрит, гломерулонефрит, хронічна ниркова недостатність та інші). Починаючи з 3-х років дітей здатний спостерігати на денному стаціонарі кваліфікований педіатр. Денний стаціонар — це ретельна підготовка підопічного до хірургічної операції, спостереження та забезпечення медичними послугами післяопераційних пацієнтів.
По суті, амбулаторне лікування це надання кваліфікованих та оздоровчих послуг підопічному, який приходить для їх отримання до медичного центру. Відмінність від стаціонару полягає в тому, що пацієнт не перебуває в установі цілодобово. Таким чином об’єктивно не викликає сумнівів те, що йому не потрібна постійна увага з боку персоналу, а його самопочуття не викликає сильної тривоги. Одним з основних напрямків амбулаторного лікування є реабілітація після інсульту та відновлення після інфаркту. Це означає, що криза минула, але наслідки сильної органічної травми вимагають участі професійних та кваліфікованих фахівців: таких, як фізіотерапевт, невролог, невропатолог, рефлексотерапевт, ерготерапевт, масажист, мануальний терапевт. Це означає, що хворому потрібна фізіотерапія, ЛФК (лікувальна фізкультура) та лікувальний масаж, які здатні якісно та максимально швидко відновити втрачені після серцево-судинної кризи здібності. Усі разом у комплексі ці маніпуляції дозволяють підопічному повернутися до нормальної життєдіяльності за нетривалий період регулярних практик у рамках амбулаторного лікування.